"Динамо" з рахунком 1:2 програло "Баварії": українська команда втратила шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів

Динамо програло Баварії з рахунком 1:2

"Динамо" програло "Баварії" з рахунком 1:2 у п'ятому матчі групового етапу Ліги чемпіонів 2021/2022 на НСК "Олімпійський".

Про це повідомляє УАФ.

Матч закінчився перемогою "Баварії" з рахунком 1:2.

Перший м'яч "Динамо" пропустило на 14-й хвилині. Гол забив Роберт Левандовські ударом через себе.

Другий м'яч забив Кінгслі Коман ударом з близької відстані на 42-й хвилині зустрічі.

На 70-й хвилині кияни один м'яч відіграли - забив Гармаш.

Після 5-ти матчів "Динамо" набрало лише 1 пункт і втратило будь-які шанси на вихід у плей-офф. "Баварія" з 15 очками займає перше місце в групі.

8 грудня у 5-му турі Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє у Лісабоні проти місцевої "Бенфіки".