Йоганнес Бо здобув перемогу у спринті на ЧС з біатлону: яке місце посів найкращий з українців

Весь п'єдестал зайняли біатлоністи з Норвегії

Відомий норвезький спортсмен Йоганнес Бо першим прийшов до фінішу на етапі чемпіонату світу з біатлону у Поклюці. Лідер Кубка світу набагато випередив найближчих суперників.

Українські біатлоністи не зуміли нав'язати конкуренцію спортсменам з інших країн, повідомляє Новини.LIVE.

У п'ятницю, 6 січня, 29-річний Йоханнес Бе допустив один промах на перегонах в спринті на етапі Кубка світу в словенській Поклюці. Попри це, він на 48 секунд випередив свого рідного брата Тар'є Бо. Третім до фінішу прийшов ще один норвезький біатлоніст Стурла Холм Легрейд.

Артем Тищенко показав найкращий результат у складі збірної України з біатлону. Він опинився на 30-й позиції. Це перші для Тищенка перегони на Кубку світу. Крім нього з українців у переслідуванні візьме участь Богдан Цимбал (59-е місце). Антон Дудченко на старт не вийшов через хворобу, хоча увійшов у стартову заявку. Тарас Лесюк показав 68-й результат, Руслан Ткаленко став 80-м.

Кубок світу з біатлону, четвертий етап

Поклюка, Словенія

Спринт, чоловіки

• Йоганнес Бо (Норвегія) — 23.55,9 (1+0)
  • Тар'єй Бо (Норвегія) — 48,1 (0+0)
  • Стурла Легрейд (Норвегія) — 55,6 (1+0)
  • Бенедикт Долль (Німеччина) — 1.03,3 (0+1)
  • Міхал Крчмарж (Чехія) — 1.03,9 (0+0)
  • Томмазо Джакомель (Італія) — 1.09,5 (0+2)

30. Артем Тищенко (Україна) — 2.18,9 (0+0)

59. Богдан Цимбал (Україна) — 3.16,5 (1+1)

68. Тарас Лесюк (Україна) — 3.35,4 (1+2)

80. Руслан Ткаленко (Україна) — 4.15,5 (2+2)

Нагадаємо, збірна України з біатлону втратила досвідчену спортсменку перед важливим виступом. Біатлоністка Олена Білосюк не виступить у спринтерських перегонах на четвертому етапі Кубка світу з біатлону у Поклюці.