Південна Корея та Гана забили п'ять голів у матчі ЧС-2022: хто переміг

У другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу пройшов поєдинок квартету "Н", у якому зіграли збірні Південної Кореї та Гани. Африканці були лідерами зустрічі, але азійська команда до останнього боролася за очки.

Підопічні Паулу Бенту ледь не зрівняли рахунок уже у компенсований до матчу час, повідомляє портал Новини.LIVE.

Статистика матчу

Південна Корея — Гана — 2:3 (0:2)

Голи: Чхо Кю Сун, 58; Чхо Кю Сун, 61 — Салісу, 24; Кудус, 34; Кудус, 68

Південна Корея: Кім Сон Кю — Кім Мун Хван, Кім Мін Дже (Квон Кьюн Вон, 90+2), Кім Юнь Квон, Кім Джін Су — Хван Ін Бем, Чон У Ен (На Сан Хо, 46) — Чон Кі Ен (Хван Ый Чо, 79), Квон Чан Хун (Лі Кан Ін, 57), Сон Хин Мін — Чхо Кю Сун.

Тренер: Паулу Бенту.

Гана: Аті-Зігі — Менса (Баба, 87), Салісу, Амарті, Лампті (Одої, 78) — Кудус (Джику, 83), Самед, Парті — Джордан Айю (Сулемана, 78), Іньякі Вільямс, Андре Айю (Кієре, 78).

Тренер: Отто Аддо.

Перед матчем збірна Південної Кореї знаходилася вище за Гану в турнірній таблиці. "Азійські тигри" у минулому турі зіграли внічию з Уругваєм (0:0), а "чорні зірки" поступилися Португалії (2:3). Ще одна поразка означала б для команди Отто Аддо виліт після групового етапу Кубка Світу. Корейці теж не хотіли втрачати очки, бо попереду на них чекає поєдинок з португальцями. Очна зустріч Південної Кореї та Гани вийшла безкомпромісною, на вболівальників чекала справжня футбольна драма.

Обидві команди дуже активно розпочали зустріч, а корейці під кінець перших 20 хвилин встигли подати 17 кутових. Але саме вони й пропустили перший гол через те, що захопились атаками. На 24-й хвилині Джордан Айю зі штрафного навісив у воротарську суперника, м'яч відскочив до Салісу, який точно пробив із розвороту, 0:1.

Корейці намагалися змінити ситуацію, але за десять хвилин отримали другий м'яч у свої ворота. Джордан Айю з лівого флангу точно подав до воротарського майданчика, де Кудус високо вистрибнув і головою переправив м'яч у дальній кут воріт, 0:2.

Після перерви "азійські тигри" продовжили тримати м'яч під контролем і тиснути на ворота суперника. Спочатку Чхо Кю Сун відгукнувся на подачу з флангу і пробив головою у верхній кут, але Аті-Зігі в ефектному кидку парирував удар. На 58-й хвилині Лі Кан Ін відібрав м'яч у суперника на фланзі й подав у штрафний майданчик, де Кю Сун випередив Салісу і головою пробив повз воротаря, 1:2. Буквально за кілька хвилин Сон Хин Мін знайшов передачею Чжин Су, який подав у воротарський майданчик на Кю Суна. Удар головою змусив воротаря збірної Гани капітулювати, 2:2.

Корейці кинулися забивати переможний м'яч, але натомість самі пропустили гол. Менса підключився лівим флангом і прострілив у штрафний майданчик, де Іньякі Вільямс махнув ногою повз м'яч. Натомість Кудус зумів підлаштуватися і пробити повз голкіпера, 2:3.

У час, що залишився, на полі панувала весела метушня, обидві команди могли забити ще як мінімум по голу. Але рахунок не змінився. Гана набрала перші важливі для себе очки на турнірі. Але й для Південної Кореї поки що нічого не втрачено.

Нагадаємо, ви можете прочитати нашу статтю про головних фаворитів Мундіалю в Катарі. Деякі збірні готові здивувати вболівальників та експертів.