Як Саудівська Аравія та Мексика допомогли Польщі вийти до 1/8 ЧС-2022

Збірні Саудівської Аравії та Мексики видали справжній трилер у Лусаїлі. Поєдинок цих суперників вийшов видовищним та багатим на події.

Для обох команд цей матч став останнім на чемпіонаті світу у Катарі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Статистика матчу

Саудівська Аравія — Мексика — 1:2 (0:0)

Голи: Аль-Давсарі, 90+5 — Мартін, 47; Чавес, 52.

Саудівська Аравія: Аль-Овайс — Аль-Ганам (Бахебрі, 88), Аль-Амрі, Аль-Тамбакті, Аль-Булайхі (Шарахілі, 37) — Аль-Брікан, Аль-Хассан (Маду, 46), Абдул Хамід, Аль -Давсарі — Аль-Шехрі (Аль-Обуд, 62), Канно.

Тренер: Ерве Ренар.

Мексика: Очоа — Гальярдо, Морено, Монтес, Санчес (Морі, 86) — Чавес, Едсон Альварес (Кевін Альварес, 86) — Вега (Антуна, 46), Пінеда (Родрігес, 77), Лосано — Мартін (Хіменес, 77).

Тренер: Херардо Мартіно.

Перед початком третього туру в Саудівській Аравії було три очки, у Мексики — чотири бали. Обидві команди могли опинитися в 1/8 Кубка Світу, але це могло статися лише у разі перемоги. Якщо говорити про Мексику — мали збігтися кілька інших чинників.

Суперники відіграли весь матч на зустрічних курсах. Моменти виникали як в однієї, так і в інших воріт. Перший тайм закінчився без голів, але після перерви мексиканців прорвало. Спочатку після подачі з кутового Монтес скинув м'яч на Мартіна, який не схибив з близької дистанції, 0:1. Через кілька хвилин команда Херардо Мартіно заробила право на штрафний майданчик, і Чавес чудовим ударом у кут не залишив шансів Аль-Овайсу, 0:2.

Через чотири хвилини Лосано забив третій гол після передачі Мартіна, але м'яч не було зараховано через офсайд. На 88-й хвилині історія повторилася, але того разу вивести свою команду в плей-офф міг уже Антуна.

У якийсь момент збірна Мексики поступалася другим рядком у групі полякам лише через те, що отримала на одну жовту картку більше. Виникало відчуття, що "ацтеки" заб'ють третій, або Польща пропустить ще один гол. Підопічні Мартіно були близькі до мети. Але на п'ятій компенсованій до матчу хвилині Саудівська Аравія врятувала Польщу. Їм вдалася контратака, під час якої Аль-Давсарі обігрався з Бахебрі, вийшов на ударну позицію та не залишив шансів Очоа, 1:2.

І Саудівська Аравія, і Мексика їдуть додому. Кожна з команд непогано виглядала на груповій стадії ЧС-2022, але цього мало для продовження боротьби.

Нагадаємо, за звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, але й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.