"Лейпциг" назвав перемогу "Шахтаря" божевіллям: деталі заяви

Тренер і гравці німецького "Лейпцига" прокоментували розгромну поразку від донецького "Шахтаря". Вони визнали, що розчаровані результатом.

Про це повідомляє офіційний сайт "Лейпцига".

Очільник "Лейпцига" Доменіко Тедеско заявив на післяматчевій пресконференції, що йому важко підібрати правильні слова після такої гри. "Те, як розгортався поєдинок, було просто божевіллям", — визнав тренер.

Втім, зазначив Тедеско, "Лейпциг" блискуче розпочав другий тайм і зумів зрівняти рахунок, але другий гол "Шахтаря" зламав господарів поля. "Ми просто занадто легко втрачали м’яч і були змушені боротися з великою кількістю контратак суперника", — пояснив проблему своєї команди німецький тренер.

Слова головного невдахи матчу

Голкіпер "Лейпцига" Петер Гулачі визнав, що перший гол "Шахтаря" є його великою помилкою. "Цього не повинно було статися", — заявив угорський футболіст.

Він зазначив, що "Лейпциг" дуже хотів виграти у цьому поєдинку, але господарям поля завадили це зробити помилки у захисті.

Гулачі звинуватив у програші себе і команду, заявивши, що усі чотири голи "Шахтаря" — це не стільки заслуга української команди, скільки невдачі самих футболістів "Лейпцига".

Донецький удар для німецького клубу

Австрійський півзахисник "Лейпцига" Ксавер Шлагер визнав: "Другий гол “Шахтаря” став для нас справжнім ударом".

За словами футболіста, якби "Лейпциг" продовжив тиснути на суперника після того, як зрівняв рахунок, ще хоча б 15 хвилин — грав була б значно рівнішою.

Але "Шахтар" знову вийшов уперед у першій же атаці після пропущеного голу, і це, на думку Шлагера, додало донеччанам упевненості.

Австрієць не зміг знайти пояснення такій катастрофічній поразці своєї команди, заявивши, що "Шахтар" не був кращим за підсумками цього матчу. "Це було не так. Але такий результат важко пояснити", — резюмував Ксавер Шлагер.

Нагадаємо, що донецький "Шахтар" у стартовому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА сенсаційно обіграв на виїзді німецький "Лейпциг" з рахунком 4:1.

Два голи забив новачок команди Мар’ян Швед, по разу відзначилися Михайло Мудрик і Лассіна Траоре, який повернувся до складу "Шахтаря" після травми.