Мбаппе увійшов до топ-10 найкращих спортсменів Європи: хто на першому місці

Кіліан Мбаппе увійшов до топ-10 найкращих спортсменів Європи

Лідер збірної Франції з футболу Кіліан Мбаппе увійшов до списку найкращих десяти спортсменів Європи. Форвард, на рахунку якого три голи у фіналі Кубка Світу в Катарі, посів у рейтингу шосте місце.

На першому рядку опинилася тенісистка з Польщі Іга Свьонтек, повідомляє Sport.ua.

21-річну польську тенісистку Ігу Свьонтек визнано найкращою спортсменкою Європи за підсумками 2022 року. У квітні їй удалося очолити світовий рейтинг у тенісі, а влітку вона стала переможницею Відкритого чемпіонату Франції. У вересні спортсменка із Польщі зуміла виграти Відкритий чемпіонат США.

Іга Свєнтек

Другий рядок у рейтингу найкращих спортсменів Європи-2022 зайняв шведський легкоатлет Арман Дюплантіс. На третьому рядку опинився нідерландський автоперегонник Макс Ферстаппен.

Загалом перша п'ятірка рейтингу представлена одразу трьома представниками тенісу. Найкращим футболістом було визнано форварда збірної Франції Кіліана Мбаппе, який дійшов у складі національної команди до фіналу ЧС-2022. Також на його рахунку черговий титул чемпіона французької Ліги 1 з футболу. Форвард розташувався лише на шостому рядку рейтингу.

Топ-10 європейських спортсменів у 2022 році

• Іга Свьонтек (Польща, теніс)
  • Арман Дюплантіс (Швеція, легка атлетика)
  • Макс Ферстаппен (Нідерланди, формула-1)
  • Карлос Алькарас (Іспанія, теніс)
  • Рафаель Надаль (Іспанія, теніс)
  • Кіліан Мбаппе (Франція, футбол)
  • Йоханнес Тіннес Бе (Норвегія, біатлон)
  • Тереза Йохауг (Норвегія, лижі)
  • Давид Попович (Румунія, плавання)
  • Йонас Вінгегор (Данія, велоспорт).

Минулого року аналогічний рейтинг очолив тенісист Новак Джокович, який цього разу став лише п'ятнадцятим у списку. Позаторік перше місце посів польський футболіст Роберт Левандовський.

Нагадаємо, Кіліан Мбаппе відмовився від відпустки, яку має кожний учасник Кубка Світу в Катарі. Форвард повернувся до "ПСЖ" через три дні після програного збірної Аргентини фіналу й одразу розпочав тренування.