Необдуманий вчинок голкіпера "Києва" зробив "Сокіл" зимовим чемпіоном України з хокею

Сокіл став зимовим чемпіоном України з хокею

В цьому сезоні в чемпіонаті України з хокею беруть участь шість команд. Крім "Сокола", "Кременчука" та "Дніпра", які грали у попередніх розіграшах вищого дивізіону турніру, додались "Берсерки" (Харків), "Легіон" з Калуша, а також хокейний клуб "Київ".

Підсумки першої частини змагань та подробиці вирішального двобою за матеріалами Федерації хокею України до вашої уваги на порталі Новини.LIVE.

На зимову перерву команди чемпіонату України з хокею пішли після 18 турів. В останніх матчах перемоги здобули "Кременчук", "Легіон" та "Сокіл".

"Дніпро" (Херсон) - "Кременчук" (Кременчук) — 4:5

"Легіон" (Калуш) - "Берсерки" (Харків) — 8:3

"Київ" (Київ) - "Сокіл" (Київ) — 0:6

Вийти на перше місце "Соколу" вдалося завдяки п`ятій перемозі над "Києвом", які з різних причин не дорахувався цілої групи гравців, зокрема лідерів команди Кирила Бондаренка та Ігоря Люлюка. Аутсайдер ледве назбирав гравців на три ланки, але при цьому достойно протистояв чинним чемпіонам ледь не півматчу.

Воротар вдарив суперника млином

Може, "Київ" навіть спробував би зачепитися за очки. Якби не вчинок воротаря Андрія Безхлібного, який на емоціях вдарив млином суперника, за що отримав п’ятихвилинний штраф і вилучення до кінця матчу.

Поки місце у воротах займав В’ячеслав Вязовов, нападник Ігор Горбунов попрямував до роздягальні. Щоб надягти на себе воротарську амуніцію і виконувати в решту матчу роль резервного голкіпера. У підсумку "Сокіл" закинув 6 сухих шайб.

хоккей

Водночас "Кременчук" зумів у дивовижному матчі вперше в сезоні переграти херсонський "Дніпро" — 4:5. У надрезультативному різдвяному поєдинку перервати серію поразок та піти на новорічні канікули переможцем "Кременчуку" допомогли злагоджені дії всіх ланок нападу.

Тож "Сокіл" завершує рік у ранзі зимового чемпіона. Перевага київської команди над "Кременчуком" у турнірній таблиці склала лише два очки (42 проти 40). Тепер у чемпіонаті настає пауза, пов’язана з заокеанським турне студентської збірної України.