Декілька поразок та потенційна бронза: Україні в сьомий день на Олімпійських іграх-2020 пощастило менше

Минув вже сьомий день змагань у Токіо на Олімпійських іграх-2020, за тиждень Україна посіла 55 місце у загальному рейтингу та має 4 бронзових медалі. 29 липня було менш вдалим для спортсменів синьо-жовтої збірної.

Про це йшлося в ефірі “Місто прокидається”.

Поборемося за бронзу

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла півфінал одиночного розряду. Одеситка поступилася чеській спортсменці Маркеті Вондроушовій: 3:6, 1:6. Суперниця з Чехії перехопила ініціативу ще в середині першого сету і відтоді не віддавала перевагу. У фіналі переможниця зіграє з 24-річною тенісисткою словацького походження зі Швейцарії Беліндою Бенчич.

У поєдинку за третє місце Еліна Світоліна зіграє з представницею Казахстану Оленою Рибакіною. Змагання за бронзу відбудуться 31 липня.

Як виступили боксери та дзюдоїсти

Боксерка Анна Лисенко, єдина представниця цієї дисципліни від України на Олімпіаді, вибула зі змагань. У чвертьфіналі спортсменка поступилася чемпіонці світу Бусеназ Сюрменелі з Туреччини.

Анна Лисенко, на думку одного рефері, виграла лише третій раунд. Частина суддів одноголосо віддала суперниці всі три раунди.

Єлизавета Каланіна, яка виступала в категорії понад 78 кг, поступилася в ⅛ фіналу по дзюдо. Українка зазнала поразки від турчанки Кайрі Саіт і завершила змагання на Олімпійських іграх. Після виступу Каланіна зізналася, що для своєї категорії вона була недоважкою.

Дзюдоїст Яків Хаммо, який виступає у категорії 100+ кг, теж зазнав поразки в ¼ фіналу. Спортсмен зустрівся з представником країни-господаря змагань Хісайоші Харасавою. Японець на Олімпіаді-2016 забрав срібло та є віце-чемпіоном світу 2019-го року.

Хоча Яков Хаммо поступився Хісайоші Харасаві - у нього буде можливість поборотися за бронзову медаль. Наступним суперником представника України стане житель Узбекистану Бекмурод Олтібоев. До медалі Хаммо треба виграти два поєдинки.

Змагання на каное стали вдалими

Вікторія Ус на змаганнях з веслувального слалому на каное дійшла із дев'ятим результатом у фіналі. Представниці синьо-жовтої збірної вдалося подолати дистанцію за 122,12 сек.

Зазначимо, що кілька днів тому українка потрапила до десятки кращих веслувальниць світу у веслувальному слаломі на байдарках. Вона тоді показала восьмий результат.

Золото у змаганнях зі слалому на каное здобула австралійка Джессіка Фокс, срібло - британка Меллорі Франклін, бронзу - німкеня Андреа Херцог.

Більше новин про Олімпійські ігри-2020

• П'ятий день Олімпійських ігор-2020 у Токіо минув позитивно для України. Одеситка Еліна Світоліна вперше за історію кар'єри пробилася у півфінал, а плавець Михайло Романчук поставив найкращий результат за всю історію змагань.
  • Україні в шостий день змагань плавець Михайло Романчук приніс бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Боксер Олександр Хижняк здобув перемогу проти представника країни-господаря турніру Юіто Морівакі.
  • Український плавець Михайло Романчук завоював четверту для нашої країни бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо. У фінальному запливі на 800 метрів вільним стилем він фінішував третім з результатом 7:42,33.
  • Українська спортсменка Вікторія Ус посіла сьоме місце в жіночому фіналі Олімпійських ігор із веслувального слалому на каное.