Несподіваний вибір: новим головним тренером збірної Бельгії може стати відомий італієць

Андреа Пірло може стати новим головним тренером збірної Бельгії
Зірка "Ювентуса" та збірної Італії може отримати новий шанс у тренерській кар'єрі

Італійський тренер Андреа Пірло став одним із кандидатів на посаду головного тренера збірної Бельгії. Він може отримати пропозицію очолити національну команду вже найближчим часом.

Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter італійський журналіст Марко Контеріо.

Федерація футболу Бельгії шукає нового головного тренера після звільнення Роберта Мартінеса. Він керував грою "червоних дияволів" шість останніх років, але не впорався із завданням виходу з групи на Кубку Світу-2022 і був відправлений у відставку.

Кар'єра Пірло

Постать Андреа Пірло може стати неоднозначним вибором на позицію наставника збірної Бельгії. 43-річний фахівець із червня 2022 року очолює турецький "Фатіх Карагюмрюк". За підсумками 17 турів команда йде на десятому місці у Суперлізі, набравши 20 очок.

Андреа Пірло

Крім цього у тренерській кар'єрі колишньої зірки збірної Італії невдалий період роботи з туринським "Ювентусом" у 2020-2021 роках.

Під його керівництвом "Стара синьйора" виграла Кубок і Суперкубок Італії, але вперше за десять років не зуміла здобути чемпіонський титул у Серії А, фінішувавши на четвертому місці. Італійська команда ще й вилетіла з Ліги чемпіонів на ранній стадії турніру.

Нагадаємо, Федерація футболу Португалії уклала контракт із каталонським тренером Роберто Мартінесом, який став новим наставником місцевої національної збірної. На цій посаді фахівець замінив Фернанду Сантуша, якого відправили у відставку за підсумками виступів національної команди на Кубку Світу в Катарі.