Олімпіада-2022: як виступили українські спортсмени 8 лютого

На зимовій Олімпіаді в Пекіні 8 лютого українці брали участь у змаганнях з біатлону, фігурного катання, санного спорту та гірськолижного спорту.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Результати українських спортсменів

Фігурист Іван Шмуратко зміг відібратися в довільну програму, яка пройде 10 лютого.

Сноубордистка Аннамарі Данча припинила виступи, адже не змогла показати потрібний результат для виходу в 1/8 фіналу в змаганнях з паралельного гігантського слалому.

Гірськолижник Іван Ковбаснюк виступив у супергіганті. Іван фінішував 32-м з 47-и учасників. Відзначимо, що 13 гірськолижників вибули з дистанції, навіть не діставшись до фінішу.

У біатлоні відбулася чоловіча індивідуальна гонка, в якій в України було чотири представники. Кращим став Дмитро Підручний, але це лише 18-а позиція.

У лижних перегонах жоден представник України не вийшов в основний раунд змагань. Руслан Перехода показав 46-й результат, Олексій Красовський - 64-й. У жіночому турнірі Марина Анцибор стала 54-ю, Вікторія Олех - 69-ю, а Валентина Камінська - 70-ю.

У санному спорті Юліана Туницька та Олена Стецьків виступили у третій спробі. Туницька фінішувала 21-ю, а Стецьків одразу за нею. Обидві припинили боротьбу і покинули змагання.