Перше срібло: українець виграв медаль у запливі на 1500 м вільним стилем

Український пловець Михайло Романчук виграв медаль у запливі на 1500 м вільним стилем

Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль під час фінального запливу на 1500 м вільним стилем серед чоловіків. Таким чином він приніс в скарбничку української збірної шосту нагороду Олімпійських ігор і перше срібло.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Спочатку лідером був італійський плавець, але на середині дистанції він відстав від групи лідерів, в якій плив і Романчук. Незабаром четверо спортсменів відірвалися від суперників і стало зрозуміло, що саме вони розіграють медалі. Перед останньою стометрівкою Романчук був на другому місці, і в запеклій боротьбі так і фінішував на другій позиції, поступившись золотом американцеві Фінке.

Михайло Романчук, пловець, Олімпійські ігри

Михайло Романчук зізнався, що задоволений медалями, хоча і хотів більшого.

"Є дві медалі - задоволений цим результатом. Вперше за три роки вдалося обігнати німця, але з'явився новий швидкий суперник. Дуже важкі змагання видалися. Незвичайний режим, організм до такого просто не звик. Звичайно, хочеться більшого. Але ми не здаємося, і як би складно не було, будемо працювати і рухатися далі ... Як мінімум в Париж-2024", - зазначив Романчук.

Інші досягнення українців на Олімпіаді

• Перша "ракетка" України Еліна Світоліна змогла вибороти бронзову медаль Олімпійських Ігор у Токіо.
  • Дві українські легкоатлетки впевнено вийшли до півфіналу на дистанції 800 м на літніх Олімпійських Іграх в Токіо. У першому кваліфікаційному забігу Вікторія Ткачук пробігла дистанцію за 54,80 секунди, а Анна Рижикова у другому кваліфікаційному забігу показала результат 54,56 секунди.
  • Українська спортсменка Вікторія Ус посіла сьоме місце в жіночому фіналі Олімпійських ігор із веслувального слалому на каное.