Руні розповів, в якому клубі Мбаппе може стати найкращим футболістом світу

Руні розповів, в якому клубі Кіліан Мбаппе може стати найкращим футболістом світу

Колишній капітан збірної Англії Вейн Руні впевнений, що Кіліан Мбаппе має залишити "ПСЖ". На його думку, програний фінал чемпіонату світу-2022 може підштовхнути форварда до зміни клубу.

Руні вважає, що Мбаппе не зможе досягти справжньої величі у Франції, повідомляє besoccer.

37-річний Вейн Руні вважає, що Кіліан Мбаппе має потенціал для того, щоб згодом затьмарити й Кріштіану Роналду, і Ліонеля Мессі. Однак для того, щоб повністю розкрити талант, форварду необхідно виїхати з французької Ліги 1, де складно стати найкращим у світі футболістом.

"Честолюбні спортсмени завжди вибиратимуть найкращі чемпіонати, де виступають сильні суперники. Кіліан Мбаппе дійсно дуже гарний, але він поки не став великим. Цього не станеться в чемпіонаті Франції, йому необхідно йти", — заявив Вейн Руні.

Уейн Руні

Куди перейти Мбаппе?

Головний тренер американського "Ді Сі Юнайтед" впевнений, що є лише два клуби, які повністю підходять Кіліану Мбаппе. Англієць порадив французу зупинити вибір на одному з них.

"Так, "ПСЖ" є великим клубом. Але вигравати титули у Франції — не те саме, що в Англії чи Іспанії. Якщо Кіліан Мбаппе хоче досягти рівня Мессі або Роналду, йому потрібно перейти в мадридський "Реал" або "Манчестер Юнайтед", — пояснив Вейн Руні.

Тим часом Кіліан Мбаппе відсвяткував день народження, йому виповнилося 24 роки. Він виграв чемпіонат світу у віці 19 років. У 23 роки Мбаппе став найкращим бомбардиром Мундіалю і зробив перший за останні 56 років хет-трик у фіналі Кубка Світу. Жоден гравець не забив більше голів у фіналах чемпіонатів світу, ніж Кіліан.

Нагадаємо, скоро у Мбаппе може з'явитися новий тренер у збірній Франції. Дідьє Дешам не хоче продовжувати контракт, його місце може зайняти Зінедін Зідан.