Шахтар та Інтер зіграли внічию у Лізі чемпіонів: найяскравіші моменти матчу. Фото

Шахтар зіграв внічию з Інтером - огляд матчу та фото

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар приймав Інтер на НСК Олімпійський в Києві. Поєдинок між українським і італійським клубом закінчився з рахунком 0:0.

Новини.LIVE зібрало головні моменти матчу та фото найяскравіших моментів гри.

• Шахтар: Пятов, Додо, Марлон, Степаненко, Майкон, Соломон, Патрік, Матвієнко, Траоре, Ісмаїлі, Педріньйо.
  • Запасні Шахтаря: Трубін, Вітао, Кривцов, Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Мудрик, Конопля, Корнієнко, Сікан, Бондар.
  • Інтер: Ханданович, Думфріс, Де Врей, Весіно, Джеко, Мартінес, Барелла, Дімарко, Шкріняр, Брозович, Бастоні.
  • Запасні Інтера: Кордац, Раду, Гальярдіні, Санчес, Коларов, Раноккя, Перішич, Корреа, Чалханоглу, Відаль, Д’Амброзіо, Дарміан.

Шахтар-Інтер

Шахтар ледь не відкрив рахунок вже на 5-й хвилині, коли Соломон протягнув м’яч, змістився в центр і пробив, але м’яч після його удару пролетів поряд зі стійкою.

На старті поєдинку Шахтар втратив Траоре, який отримав серйозну травму після зіткнення з Думфрісом. Буркінійця відвезли на кареті швидкої допомоги. Це "підкосило" настрій команди на початку гри.

Вінгер Тете замінив центрфорварда на 11 хвилині.

До перерви команди не реалізували можливості забити: в Шахтаря бив Педріньо, в Інтера — Джеко.

За очікуваними голами після першого тайму Інтер переважав (0,82 проти 0,31). Водночас український клуб був кращий у дриблінгу, точності передач і боротьбі як внизу, так і наверху.

У другому таймі суперники продовжували додавати один одному гострих моментів, але невдач зазнали той же Педріньо і Мартінес.

У кінці матчу Інтер міг вирвати перемогу, проте Шахтар двічі рятувала реакція Андрія Пятова в воротах.

Де Дзербі отримав жовту картку за занадто бурхливу реакцію на ігровий епізод.

Дюмфріс відверто зупинив Мудрика, який втікав по флангу, за що теж отримав жовту картку.

Шахтар і Інтер заробили перші бали в нинішній Лізі чемпіонів, але при цьому турнірне становище в групі ніяк не змінилось попри те, що суперники ще не зіграли матч другого туру.

На матч завітали і чемпіон Олександр Усик та політик і спортсмен Жан Беленюк.

3-й тур Ліги чемпіонів відбудеться 19 жовтня. "Шахтар" зіграє проти "Реалу", а на "Інтер" чекає зустріч з молдавським "Шерифом" Юрія Вернидуба.

У 1-му турі обидві команди невдало стартували на груповому раунді Ліги чемпіонів. Віцечемпіони України сенсаційно поступилися у Тирасполі дебютанту турніру - "Шерифу" - 0:2. "Інтер" у Мілані програв мадридському "Реалу" - 0:1.

"Шахтар" та "Інтер" вже вчетверте зустрічалися у 2020 році. У півфіналі Ліги Європи міланці перемогли 5:0. На груповому раунді ЛЧ клуби двічі зіграли внічию 0:0.