Третя медаль на Олімпіаді в Токіо: пара українських стрільців Омельчук-Костевич вибороли бронзу

Медалі України на Олімпіаді в Токіо: українці вибороли бронзу

На Олімпіаді-2020 в Токіо українські спортсмени здобули третю медаль. Пара Стрільців Омельчук-Костевич отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

У боротьбі за "бронзу" українці виграли у пари сербів у малому фіналі Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца, з рахунком 16:12.

Протягом всієї сутички суперники часто чергували лідерство. Але у кінцівці українці були набагато точнішими і завоювали бронзу.

У фіналі мікст-пара Пан Вей - Цзянь Рансінь (Китай) завоювала першу в історії золоту нагороду Олімпійських ігор в мікст стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Переможці обійшли в фіналі представників ОКР Чорноусова - Бацарашкіну.

Хто ще здобув медалі на Олімпіаді 2020

• Український фехтувальник Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль в індивідуальній чоловічій шпазі на Олімпійських іграх у Токіо. У матчі за третє місце він переміг італійця Андреа Сантареллі.
  • У суботу, 24 липня, Україна здобула першу нагороду на Олімпіаді-2020. Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала "бронзу" у вазі до 48 кг.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.