Три українки потрапили у фінал Олімпіади зі стрибків у висоту

Три легкоатлетки з України кваліфікувались у фінал Олімпіади

Усі три українські спортсменки Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко подолали висоту 1.95 у змаганнях зі стрибків у висоту і вийшли у фінал Олімпійських Ігор-2020 у Токіо. Кваліфікація відбулася серед жінок.

Про це повідомило Champion.

Загалом легкоатлетки підкорювали висоти 1.86; 1.90; 1.93 і 1.95 за вихід у фінал. Магучіх взяла висоту 1.95 з першої спроби. Геращенко – із другої спроби. Левченко теж підкорила цю висоту.

Відтак усі три українські легкоатлетки вирвалися у фінал змагань. Він відбудеться 7 серпня. Початок заплановано на 13:35.

Олімпійські ігри-2020: останні новини

• Український метальник Михайло Кохан оновив відразу три олімпійські рекорди, однак так і не зміг потрапити на п'єдестал. 20-річний спортсмен посів четверте місце на змаганнях з метання молота.
  • У середу, 4-го серпня, відбувся фінал змагань на Олімпіаді у Токіо, де взяв участь український борець греко-римського стилю і народний депутат Жан Беленюк. Він здобув перемогу та отримав чергову золоту медаль.
  • 4-го серпня, відбулися фінальні змагання в греко-римській боротьбі на Олімпійських іграх у Токіо. На них виступив українець Парвіз Насібов, який здобув срібну медаль.
  • Українська каноїстка Людмила Лузан пробилася в півфінал Олімпійських ігор в Токіо на дистанції 200 м в каное-одиночці. У своєму попередньому заїзді Лузан пройшла дистанцію за 45.571 секунди і безпосередньо з першого місця в своєму заїзді вийшла в півфінал, заощадивши сили.