Український борець Парвіз Насібов отримав “срібло” на Олімпіаді в Токіо

Олімпіада у Токіо - Парвіз Насібов не переміг у фіналі змагань

У середу, 4-го серпня, відбулися фінальні змагання в греко-римській боротьбі на Олімпійських іграх у Токіо. На них виступив українець Парвіз Насібов, який здобув срібну медаль.

Про це повідомляє НОК України.

Українець змагався у ваговій категорії до 67 кілограмів. У фіналі він зустрівся з іранцем Мохаммедом Реза Герай.

У полуфіналі Олімпіади Насібов зійшовся у протистоянні з дворазовим чемпіоном світу у віці до 23 років єгиптянином Мохаммедом Ібрагімом Ель-Саєда. В ¼ він переміг росіянина Артема Суркова, а перед цим переміг данця Фредеріка Бьєррехуса.

На Олімпійських іграх Парвіз Насібов виступав уперше.

• Українська каноїстка Людмила Лузан пробилася в півфінал Олімпійських ігор в Токіо на дистанції 200 м в каное-одиночці. У своєму попередньому заїзді Лузан пройшла дистанцію за 45.571 секунди і безпосередньо з першого місця в своєму заїзді вийшла в півфінал, заощадивши сили.