Українця назвали найгіршим воротарем у Польщі — що він накоїв

Вихованця київського Динамо Артура Рудько назвали найгіршим воротарем Польщі

Український воротар Артур Рудько став відомим на всю Польщу, де захищає кольори познанського "Леха". Але навряд чи досвідчений голкіпер мріяв про таку славу.

Польський журналіст Пжемек Ланж'єр на своїй сторінці у Twitter назвав українця найгіршим воротарем країни.

Приводом для критики на адресу тридцятирічного Артура Рудько став виліт "Леха", за який він виступає, до 1/16 фіналу Кубка Польщі з футболу. Команда з Познані програла "Шленська" з рахунком 3:1.

Програний матч

"Лех" пропустив перший гол ще на початку матчу, але зумів відігратися до перерви. Однак у другому таймі у воротах Рудько побували ще два голи. Один із них був забитий після явної помилки українця, який відбив м'яч після удару суперника прямо перед собою.

Артур Рудько

Попри те, що в цьому поєдинку Артур Рудько врятував свою команду як мінімум ще від трьох голів, а оборона "Леха" зіграла потворним чином, уболівальники команди Познань повстали саме проти українця.

Критика на адресу Рудько

Пжемек Ланж'єр взагалі присвятив Рудько повідомлення в соціальних мережах, різко розкритикувавши гру голкіпера. Ба більше, він написав, що Артур є найгіршим воротарем у польському футболі та припустив, що "Лех" його запросив через програну суперечку.

Після тринадцяти турів у чемпіонаті Польщі з футболу "Лех" йде на сьомому місці, відстаючи від лідируючого "Ракува" на вісім очок. При цьому команда з Познані ще має гру в запасі. Українець зіграв за "Лех" вісім матчів та пропустив 13 голів.

Артур Рудько є вихованцем київського "Динамо", якому не вдалося закріпитись у складі "біло-синіх". Крім столичного клубу, він захищав кольори кіпрського "Пафосу", а також українських "Говерли" та "Металіста", з якого і переїхав до "Леха" на правах оренди до кінця сезону 2022/23.

Нагадаємо, півзахисник київського "Динамо" Микола Шапаренко розповів, яку суму доведеться запропонувати команді, яка захоче запросити його. Травмований футболіст продемонстрував лояльність клубу, який допоміг відбутися його футбольній кар'єрі. При цьому Шапаренко назвав закордонну команду, гра якої йому імпонує.