Енді Маррей опинився в центрі скандалу під час Australian Open: зірку не пустили до туалету

Енді Маррея не пустили до туалету під час Australian Open — реакція зірки тенісу
Британець був змушений терпіти потребу під час важливого поєдинку

Британський тенісист Енді Маррей у третьому турі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу обіграв місцевого спортсмена Танасі Коккінакіса.

Попри перемогу, один із фаворитів турніру був у нестямі від люті, повідомляє CNN.

Енді Маррей здобув перемогу з рахунком 4:6, 6:7 (4:7), 7:6 (7:5), 6:3, 7:5. Австралієць виконав 37 подач навиліт, припустився п'яти подвійних помилок і реалізував чотири брейк-пойнти з 14. На рахунку Маррея 10 ейсів, три помилки на подачі та п'ять реалізованих брейк-пойнтів з 22.

У наступному колі Енді Маррей зустрінеться з представником Іспанії Роберто Баутіста-Агутом, який відігрався з 0:2 по сетах у матчі з американцем Брендоном Холтом.

Енді Маррей

Проблеми з походом у туалет

Мюррей розлютився після того, як йому відмовили в можливості сходити в туалет під час поєдинку з австралійцем. У перерві матчу британець попросив сходити до туалету, але суддя зазначив, що Енді вже відвідував вбиральню, і вдруге ніхто туди не відпустить.

"Це так безглуздо, адже матчі можуть тривати по три чи чотири години, але при цьому не можна сходити в туалет. Це неповага до вас, це неповага до хлопців, які подають м'яч та гравцям", — заявив після перемоги Енді Маррей.

Це не перший подібний випадок під час розіграшу турніру Великого шолома, коли обмеження на використання туалету гравцями потрапили в заголовки газет. У подібній ситуації побував і Новак Джокович. Серб попросив піти до вбиральні, але суддя вдавав, що не чує, про що йдеться. Тоді тенісист втік. Рефері нічого не залишалося робити, як крикнути Джоковичу, що має пів хвилини для того, щоб повернутися. Новак уклався у цей час, а потім впевнено обіграв суперника.

Нагадаємо, третій тур Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу став непереборним бар'єром для трьох українських тенісисток. Усі вони припинили боротьбу на стадії 1/16 турніру.