Аргентина виграла у Польщі — хто вийшов у 1/8 Кубка Світу

Збірні Польщі та Аргентини зустрілися у матчі третього раунду групового етапу Кубка Світу. Перед цим протистоянням європейська команда знаходилася вище за суперника в турнірній таблиці.

Аргентинці домінували протягом усього поєдинку, повідомляє портал Новини.LIVE.

Статистика матчу

Польща — Аргентина — 0:2 (0:0)

Голи: Макаллістер, 46; Альварес, 68.

Незабитий пенальті: Мессі, 38 (воротар).

Польща: Щенсни — Кеш, Глік, Клівер, Берешинськи (Енджейчик, 73) — Зеліньськи, Бєлік (Шиманьськи, 62), Крихов'як (Пьонтек, 82), Франківський (Камінський, 46) — Левандовськи, Свідерськи (Скурась, 46).

Тренер: Чеслав Міхневич.

Аргентина: Еміліано Мартінес — Акунья (Тальяфіко, 59), Отаменді, Ромеро, Моліна — Макаллістер (Альмада, 84), Енцо Фернандес (Песселя, 79), Де Пауль — Альварес (Лаутаро, 79), Мессі, 59, Ді Марія (Паредес, 59)

Тренер: Ліонель Скалоні.

Збірна Польщі до цього поєдинку підійшла лідером своєї групи, набравши чотири очки й не пропустивши жодного голу. Аргентина почала нехай на ЧС-2022 із поразки від Саудівської Аравії (1:2), після чого відбулася важка перемога над Мексикою (2:0). "Альбіселест" мав три очки та неймовірний психологічний тиск, який гравці мали подолати.

З перших хвилин поєдинку аргентинці взяли гру під контроль і влаштували облогу воріт Войцеха Щенсного. Очікувалося, що поляки будуть аутсайдерами матчу, але перевага підопічних Скалоні була переважною. Склалося відчуття, що "кадра" спочатку була згодна на нічию.

Аргентинці почали створювати момент за моментом біля воріт поляків. Акунья, Ді Марія, Альварес, Мессі – майже кожен футболіст цієї команди міг забити гол. А на 37-й хвилині Мессі зіштовхнувся у чужому штрафному майданчику з голкіпером, і рефері після нарад із помічниками призначив пенальті. До "точки" підійшов Мессі, але з його ударом блискуче впорався Щенсни! Войцех взяв пенальті у другому матчі на Кубку Світу поспіль!

Перший тайм поляки вистояли, але після перерви аргентинці досягли свого. Спочатку Моліна з правого флангу прострілив у центр чужого штрафного майданчика, де Макаллістер пробив у дотик низом. М'яч наче обігнув голкіпера і закотився у дальній кут воріт, 0:1. А невдовзі аргентинці провели затяжну атаку, Альварес отримав м'яч від Фернандеса та потужним ударом з-під захисника змусив Щенсного капітулювати, 0:2. Склалося враження, що воротар дістав кінчиків пальців до м'яча, але врятувати Польщу не зумів.

Навіть цей рахунок залишав полякам право на вихід у плей-офф із другого місця. Вони зрівнялися по голах із мексиканцями, але отримали менше жовтих карток, ніж підопічні Херардо Мартіно. Матч і закінчився із таким рахунком. Аргентинці вийшли до 1/8 з першого місця у групі й тепер зіграють з Австралією. Поляки пробилися до плей-офф з другого місця, але цим матчем їм не варто пишатися. Далі — Франція.

Нагадаємо, за звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.