Австралія зіграла з Данією на ЧС-2022: хто пройшов у 1/8

Австралія зіграла з Данією на ЧС-2022 — хто пройшов у 1/8

У матчі третього туру групового етапу Кубка Світу збірна Австралії протистояла Данії. Переможець цього матчу отримував пряму путівку до плей-офф Мундіалю.

"Соккеруз" у цій зустрічі влаштовувала навіть нічия, нагадує портал Новини.LIVE.

Австралія — Данія — 1:0 (0:0)

Гол: Лекі, 60.

Австралія: Райан — Дегенек, Суттар, Роулес, Бехіч — Лекі (Хрустич, 88), Муй, Ірвайн, Гудвін (Баккус, 46) — Макгрі (Райт, 73), Дюк (Макларен, 82).

Тренер: Грем Арнольд.

Данія: Шмейхель — Меле (Корнеліус, 70), Андрес Крістенсен, Андерсен, Расмус Крістенсен (Бах, 46) — Еріксен, Хейберг, Єнсен (Дамсгор, 59) — Ліндстрем, Бретуейт (Дольберг, 59), Сков-Ольсен (Сков, 70).

Тренер: Каспер Хьюлманд.

З першого місця у групі "D" у плей-офф Кубка Світу вийшла збірна Франції. А ось за друге місце розгорнулася справжня боротьба. Три команди, що залишилися, зберігали шанси на вихід в 1/8 Мундіалю, причому в найбільш вигідній позиції опинилася Австралія, яка мала три очки. "Соккеруз" влаштовувала навіть нічия у матчі з Данією (щоправда, за умови, що Франція не програє Тунісу). А ось команді Хьюлманда треба було лише перемагати, оскільки у двох попередніх зустрічах вона набрала лише одне очко.

Поєдинок вийшов досить в'язким. Данія явно перевершувала суперника в класі, але австралійці точно подобалося грати у футбол, вони отримують задоволення від кожної хвилини на цьому турнірі. Вже на восьмій хвилині данці ледь не забили, але Єнсен не влучив у ворота з вигідної позиції. Через десять хвилин Меле дійшов з м'ячем до чужої воротарської й пробив: м'яч рикошетом від ноги австралійського захисника міг залетіти у ворота Райана.

Австралія - Данія

У команди Грема Арнольда майже не було моментів. Вони не відсиджувалися в обороні, але просто не могли дійти до воріт Шмайхеля. Так команди й дотягли до середини другого тайму. А потім трапилася магія. Лекі пройшов із м'ячем половину поля, красиво прибрав зі шляху Меле і точно пробив низом у дальній кут воріт Шмайхеля, 1:0.

Данці подвоїли зусилля та могли забити на 71-й хвилині. Дольберг намагався завдати удару, але проти нього порушили правила в чужому штрафному. Можна було б призначити пенальті, тільки Каспер перебував в офсайді. Кінцівка матчу вийшла нервова, але Австралія виконала завдання та вийшла у наступну стадію Мундіалю. Данія на ЧС-2022 розчарувала.

Нагадаємо, за звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо, хто ці футболісти та перевіряємо, чи збіглося очікування з реальністю.