"Барселона" втратила найкращого форварда: що чекає на каталонців

Роберт Левандовський не допоможе Барселоні у трьох матчах

Форвард каталонської "Барселони" та збірної Польщі Роберт Левандовський дискваліфікований на три матчі чемпіонату Іспанії з футболу. Наставнику команди Хаві доведеться кимось замінити в основі одну зі своїх головних зірок.

Таке рішення виніс Комітет із проведення матчів Ла Ліги, повідомляє Marca.

34-річному лідеру збірної Польщі Роберту Левандовському зіпсували настрій перед початком Кубка Світу у Катарі. В Іспанії відбулося засідання футбольних чиновників, одним із підсумків якого стала тривала дискваліфікація форварда.

Рішення було ухвалено за мотивами поєдинку 14-го туру чемпіонату Іспанії проти "Осасуни", яку "Барселона" обіграла у Памплоні з рахунком 2:1. Каталонці грали у меншості після того, як на 31-й хвилині зустрічі Роберт Левандовський отримав другу жовту картку за порушення правил в атаці.

Ідучи з поля, польський форвард показав у бік головного арбітра матчу образливий жест. Він і став причиною того, що замість одного поєдинку Левандовського дискваліфіковано одразу на три матчі.

Роберт Левандовський

Проблеми "Барселони"

Роберт не допоможе "Барселоні" у поєдинках Ла Ліги з "Еспаньолом" (31 грудня), мадридським "Атлетіко" (8 січня 2023 року) та "Бетисом" (14 січня 2023 року). Це важливі для каталонців матчі з погляду турнірної боротьби за чемпіонський титул.

Також за образу арбітра був дискваліфікований захисник Жерар Піке, віддалений у перерві того поєдинку. Футболіста, який завершив кар'єру, усунули на чотири матчі, хоча навряд чи ветеран збирався знову виходити на поле у майбутньому.

Після 14 зіграних турів "Барселона" лідирує в турнірній таблиці Ла Ліги, випереджаючи "Реал", що йде другим, на два очки. Роберт Левандовський зіграв у сезоні 2022/23 за "синьо-гранатових" 19 матчів у всіх турнірах, у яких забив 18 голів.

Нагадаємо, колишній футболіст "Барселони" Ліонель Мессі поділився спогадами про час, проведений на "Камп Ноу". Крім цього, він дав характеристику наставникам, з якими працював — Хосепу Гвардіолі та Луїсу Енріке.