Беленюк повернувся у спорт: є нова медаль

Жан Беленюк виграв чемпіонат України з греко-римської боротьби

Народний депутат України Жан Беленюк став переможцем чемпіонату України з греко-римської боротьби.

Колишній кандидат у президенти НОК України завоював друге "золото" цього сезону, повідомляє портал Новини.LIVE.

Олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк виграв чемпіонат України з греко-римської боротьби. 31-річний спортсмен виступив у ваговій категорії до 87 кг. У фіналі він у непростій боротьбі переміг Артема Матяша з Конотопу.

Жан Беленюк

Перспективи Беленюка

У червні цього року Жан Беленюк переміг на чемпіонаті України та завоював путівку на чемпіонат світу. Втім, він пропустив турнір за власним бажанням. Ба більше, ще недавно Беленюк говорив, що не впевнений у доцільності поїздки на Олімпійські ігри до Парижа.

Як і багато українців, спортсмен тяжко переживає війну в рідній країні. Проте в останні місяці Жан Беленюк повернувся до колишньої активності, причому йдеться як про політичну, так і спортивну кар'єри.

Олімпієць претендував на пост президента НОК України. Він зібрав команду професіоналів та представив програму дій, проте програв у голосуванні міністру молоді та спорту України Вадиму Гутцайту. Жан Беленюк відзначив погану організацію виборів, а невдовзі після їхнього закінчення вийшов зі складу Олімпійського комітету. Його приклад наслідували й інші відомі українські спортсмени.