Бронза, абсолютний рекорд і перемога одеситки: як минув п'ятий день Олімпійських ігор для України

П'ятий день Олімпійських ігор 2020 для України - результати змагань

П'ятий день Олімпійських ігор-2020 у Токіо минув позитивно для України. Одеситка Еліна Світоліна вперше за історію кар'єри пробилася у півфінал, а плавець Михайло Романчук поставив найкращий результат за всю історію змагань.

Про це йшлося в ефірі “Місто прокидається”.

Перша ракетка Україна О 03:00 за київським часом пробилася у півфінал Олімпійських ігор. Тенісистка обіграла італійку Камілу Джорджі у двох сетах - 6:4, 6:4. За місце у фіналі одеситці доведеться зустрітися з чешкою Маркетою Вондроушовою. Турнір пройде 29 липня.

У Ріо-де-Жанейро у 2016 році Еліна Світоліна вибула з чвертьфіналу. Тому вона вперше в історії кар'єри пробилась у півфінал Олімпіади.

Еліна Світоліна прорвалася в 1/4 фіналу на Олімпійських іграх

Як позмагалися інші українці

Вікторія Ус фінішувала на веслувальному слаломі на байдарках восьмою. Золото забрала німкеня Рікарда Функ, друге місце дісталося іспанці Майалені Чуррауті, бронзу завоювала Джессіка Фокс з Австралії.

Виктория Ус заняла восьмое место на Олимпийских играх 2020

Яна Беломоіна з Луцьку фінішувала з результатом 1 година 19 хвилин 40 секунд на 8-й позиції. Спортсменка з маунтінбайку відстала від переможниці - швейцарки Йоланді Нефф на 3 хвилини 54 секунди. В українки були технічні проблеми на старті, що вплинуло на результат змагання. На минулих Олімпійських іграх Яна Беломоіна посіла лише на одну сходинку нижче - 9 місце.

Яна Беломоина заняла 8 место на Олимпийских играх 2020

Український плавець Михайло Романчук поставив новий олімпійський рекорд. Спортсмен виграв півфінальний заплив на 800 метрів вільним стилем. Він продемонстрував виграшний номер за 7 хвилин 41 секунду та 28 мілісекунд. Таким чином це стало найкращим показником серед усіх півфіналістів.

Михаил Романчук поставил рекорд на Олимпийских играх 2020

Результати парних змагань

Сестрам Людмилі та Надії Кіченок пощастило менше - українки програли в 1/8 фіналі. У третьому колі тенісистки поступилася землячці Єлені Весняній та росіянці Вероніці Кудерметової - 2:6, 1:6. Матч тривав годину, але три подвійні помилки стали вирішальними для сестер.

Сестры Киченок проиграли в четвертьфинале Олимпийских игр 2020

Ще одну бронзу взяла пара зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-и метрів Олена Костевич і Олег Омельчук. Вони виграли з рахунком - 16:12.

Елена Костевич и Олег Омельчук взяли бронзу на Олимпийских играх 2020

• В Японії стартували відкладені на рік через пандемію коронавірусу Олімпійські ігри. Церемонія відкриття відбулася при порожніх трибунах на Національному олімпійському стадіоні в Токіо.
  • Україна має у своїй олімпійській скарбничці три бронзові медалі. Одну отримала дзюдоїстка Дар'я Білодід, другу - фехтувальник ігор Рейзлін, а третю - пара стрільців Омельчук-Костевич.
  • Український фехтувальник Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль в індивідуальній чоловічій шпазі на Олімпійських іграх у Токіо. У матчі за третє місце він переміг італійця Андреа Сантареллі.
  • У суботу, 24 липня, Україна здобула першу нагороду на Олімпіаді-2020. Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала "бронзу" у вазі до 48 кг.