"Чорноморець" та "Металіст" поділили очки в Одесі: коментарі тренерів

"Чорноморець" та "Металіст" поділили очки в Одесі

Навіть в умовах екстрених та аварійних відключень світла поєдинок 15 туру УПЛ "Чорноморець" — "Металіст" відбувся. Хоча забитих голів команди не подарували, гра була напруженою.

За поєдинком зі стадіону слідкував кореспондент Новини.LIVE.

Напередодні поєдинку в Одесі кілька днів був повний блекаут, а без світла залишалось близько 70% будинків. Але футбол пройшов у запланований час та на щастя без тривог та зупинок.

"Гадаю, що ані екстрені, ані аварійні відключення не можуть завадити гравцям налаштуватися та продемонструвати свої кращі якості", — після матчу сказав головний тренер "Чорноморця" Роман Григорчук.

Ще одним фактором, який міг вплинути на малюнок гри були погодні умови та слизьке поле після дощу, але ці фактори відкинув вже тренер "Металісту" Олег Ратій.

"Поле було в чудовому стані, гарні умови. Вважаю, що сьогодні чарівна погода", — вважає наставник харків’ян.

У першій половині першого та другого таймів м’ячем більше володіли гості, проте згодом ініціативу перехоплювали одесити. До перерви одесити створили біля воріт суперника кілька моментів, але Дмитро Юсов та Максим Брагару пробити Ореста Костика не змогли.

черноморец

У другому таймі Григорчук провів кілька замін, що підсили напад. На поле вийшли Максим Войтіховський, Олександр Гладкий, Зігі Бадібанга та Орест Кузик. Але реальний шанс вирвати перемогу у господарів був лише на 85-й хвилині у гравця основи — Ілля Путря не влучив у ворота з перспективного штрафного. У підсумку – 0:0 й "Чорноморець" залишається на передостанній сходинці.

"Закономірно, могло бути й гірше, могло й краще. Треба прийняти результат. Це як раз нічия. В цілому за гру за відношення, за скільки набігали, це плюс. Але скільки ми створювали моментів. Чим ближче до воріт — майстерність треба підвищувати", — підсумував матч Роман Григорчук.

Наступний матч одесити проведуть 2 грудня, коли до них завітає криворізький "Кривбас". "Металіст" 30 листопада гратиме проти "Динамо" у Києві.