"Чорноморець" продовжує програвати: "Динамо" увозить три очки з Одеси (відеоогляд)

Динамо перемагає Чорносорець

Великий футбол вдруге за сезон повернувся до Одеси: після нічиї з "Інгульцем" інші суперники, а саме "Кривбас" та "Зоря" відмовлялись їхати до Одеси. "Динамо" завітало на стадіон "Чорноморець" після фіаско в Єврокубках.

За поєдинком з місця подій слідував кореспондент Новини.LIVE.

"Життя дається людині один раз, і щоб не було боляче, його треба прожити біля моря", — такі слова легендарного тренера "Чорноморця" Віктора Прокопенка вивісили фанати на банері перед матчем.

черноморец

За кілька днів перед грою вболівальники приходили поспілкуватись з тренером та гравцями на базі під час тренування. Гра з "Динамо" мала стати трампліном, щоб назбирати 14-15 очок до початку зимової паузи.

черноморец

Перший гострий момент в матчі створили сами господарі. Брагару закрутив від лівого кута штрафного повз дальню стійку. Вже через хвилину Ванат не використав вихід сам на сам з Непогодовим.

черноморец

Але навіть Непогодов не врятував на 25-й хвилині, коли Циганков використав пенальті, зарахований за фол Селіна на Кабаєві. Подвоїв рахунок на початку другого тайму Буяльський, який відігрався з Циганковим, після чого пробив у дальній кут.

З моментів, щоб відігратись в одеситів можна згадати хиба що удар Гладкого, який повз ближню стійку завершив подачу кутового з правого флангу до центру штрафного.

А в додаткований до основного часу, з пенальті відзначився екс-гравець "моряків" Ванат — 0:3.

Наступна гра у "Чорноморця" 10 листопада на виїзді проти "Минаю", а в "Динамо" проти "Олександрії" вдома.