"Чорноморець" знову не зумів перемогти: "Колос" врятував матч у другому таймі

Одеському "Чорноморцю" знову не щастить, моряки вели в рахунку більшу частину матчу проти "Колосу", але пропустили з пенальті. Таким чином, після 9-го туру УПЛ одесити залишилися на дні таблиці, а команда з Ковалівки втримала сьоме місце.

Кореспондент Новини.LIVE слідкував за подіями на полі та дізнався в експерта думки щодо матчу.

Через повітряну тривогу матч розпочали на годину пізніше.

Одесити вийшли грати з великим бажанням

Одесити вийшли на поле з бажанням та хотіли довести, що розгромна поразка в минулому турі від "Зорі" була випадковістю. Вони розпочали матч більш активно, більше володіли м’ячем, тиснули й врешті решт досягли взяття воріт на 20-й хвилині. Кутовий виконав Сергій Кравченко, а захисник Євген Селін перестрибнув суперників і забив головою.

Було ще низка моментів, коли гості наближались до воріт “Колоса” та загрожували воротам, але небезпечних ударів майже не було ні в однієї, ні в іншої команди. У складі "моряків" можна відзначити також Кузика, який швидко розганяв контратаки, але зупинявся й не вистачало від нього гострої передачі.

Високий пресинг і прикрий пенальті

Майже більшу частину першого тайму та початок другого одесити провели у високому пресингу, зустрічали суперника на чужий половині поля. Високо грали навіть захисники. Така тактика забирала чимало фізичних сил у команди й в другій половині другого тайму діяти в такому темпі було важко.

Як результат, господарі заробили пенальті на 72-й хвилині. Правила у власному карному майданчику заробив Сергій Кравченко. 11-метровий вирок виконав Оріховський — 1:1. На жаль, створити щось серйозне у кінцівці підопічні Григорчука не зуміли.

Одесити мали виграти

Футбольний фахівець та член виконкому УАФ Ігор Шуховцев, який грав раніше за луганську "Зорю", харківський "Металіст", а також був тренером воротарів "Чорноморця" вважає, що саме одесити мали виграти цей матч.

шуховцев

"Віддав переможну гру "Чорноморець". Не в плані, що не вистачило бажання, а, тому що команда після 70-й хвилини втомилася. Гадаю, у них була переможна гра, а у "Колоса", окрім пенальті, було два моменти, а в одеситів була перевага за моментами, але вони їх не реалізували. Хочеться побажати футболістам і тренерському штабу більше реалізації моментів та перемог", — каже Ігор Шуховцев.

Третя нічия "Чорноморця" продовжує безвиграшну серію одеситів до УПЛ до восьми ігор. У наступному турі "чорно-сині" зіграють у гостях із "Дніпром-1", а "Колос" очікує двобій проти "Вересу".