Думфріс та Депай стали героями матчу Нідерланди — США на ЧС-2022

У першому матчі 1/8 плей-офф чемпіонату світу з футболу-2022 збірна Нідерландів зіграла проти США. "Помаранчеві" вважалися фаворитом протистояння та виправдали очікування вболівальників.

Американці гідно билися з грізним суперником, але все одно поступилися, повідомляє портал Новини.LIVE.

Нідерланди — США — 3:1 (2:0)

Голи: Депай, 10; Блінд, 45+1; Думфріс, 81 — Райт, 76.

Нідерланди: Нопперт — Тімбер, Ван Дейк, Аке (Де Лігт, 90+3) — Думфріс, Де Рон (Копмейнерс, 46), Френкі Де Йонг, Блінд — Классен (Бергвейн, 46) — Гакпо (Вегхорст, 90+3) , Депай (Сімонс, 82).

Тренер: Луї ван Галь.

США: Тернер — Робінсон (Морріс, 90+2), Рим, Циммерманн, Дест (Йедлін, 75) — Маккенні (Райт, 67), Адамс, Муса — Пулішич, Феррейра (Рейна, 46), Веа (Ааронсон, 67).

Тренер: Грегг Берхальтер.

Обидві команди спокійно готувалися до поєдинку без зайвого психологічного тиску. Нідерланди не вважали одним із фаворитів Мундіалю перед його початком, а для США вихід у плей-офф вже став великим успіхом. Важливо, що кадрових проблем у суперників не було. У "помаранчевих" був у порядку Коді Гакпо, який забив у кожному із трьох поєдинків групового етапу. "Зірково-смугастих" вів уперед Крістіан Пулішич, який отримав травму минулого поєдинку з Іраном.

Суперники почали грати на високих швидкостях із перших хвилин матчу. Перший небезпечний момент створили номінальні гості, але Пулішич не зміг обіграти Нопперта. Натомість випад Нідерландів завершився голом. Думфріс прострілив з правого флангу в центр чужого штрафного майданчика, де Депай красиво відправив м'яч низом у район дальньої штанги, 1:0.

Нідерланди - США

Поєдинок виглядав на одному диханні, хоча наступного по-справжньому небезпечного моменту довелося чекати до 42 хвилини. Веа отримав шанс зрівняти рахунок, але голкіпер Нідерландів знову врятував свою команду. Натомість біля протилежних воріт майже повторився епізод, який призвів до першого голу. З тією різницею, що на ударній позиції опинився Блінд, 2:0.

Після перерви на полі нічого не змінилося. Атака йшла за атакою, а збірна США навіть більше володіла м'ячем. Спочатку Пулішич і Маккенні доставили м'яч під удар Риму, який не зумів проштовхнути його в сітку. Через хвилину Циммерманн міг відзначитися автоголом, намагаючись перешкодити Депаю оформити дубль, але Тернер врятував збірну США.

Під кінець гри американський воротар перевів через поперечину м'яч після чергового гарного удару від Депая. А потім збірна США зуміла забити. Пулішич праворуч прострелив до воротарської лінії, де Райт зіграв на випередження. Незрозуміло, що саме хотів зробити Хаджі, тільки м'яч після його удару п'ятою по складній дузі залетів у верхній кут воріт, 2:1.

Команда Бергхалтера недовго раділа. Незабаром Блінд асистував Думфрісу, який гарним ударом у дотик із меж штрафного майданчика встановив остаточний рахунок, 3:1. Збірна Нідерландів здобула комфортну перемогу та вийшла до чвертьфіналу, де зустрінеться з переможцем пари Аргентина — Австралія. А головні успіхи команди США відбудуться за чотири роки.

Нагадаємо, перед стартом Мундіалю ми підготували матеріал про футболістів, які борються за звання найкращого бомбардира Кубка Світу. Коді Гакпо у списку не було, але деякі інші герої нашої статті не розчарували вболівальників.