Еберг перемогла у переслідуванні на ЧС з біатлону: Джима найкраща з українок

Еберг перемогла у переслідуванні на ЧС з біатлону
Гонка прогнозувалась дуже конкурентною, але боротьби не вийшло

У словенській Поклюці продовжився четвертий етап Кубка світу з біатлону. У гонці переслідування серед жінок золото здобула представниця Швеції Елвіра Еберг, а українки не зуміли потрапити у ТОП-30.

Подробиці жіночих змагань у матеріалі Новини.LIVE.

Першою на дистанцію вийшла представниця Швеції Ельвіра Еберг, яка виграла до цього у спринті. У рамках поточного старту шведка зуміла закріпити свою перевагу, вигравши і цю гонку. За чотири стрілянини вона не допустила жодного промаху.

Друге місце у італійки Доротеї Вірер, яка лише одного разу дозволила собі похибку – на третьому рубежі.

Бронзу взяла Жюлья Сімон з Франції, але не без проблем. Спочатку на другому, а потім і на третьому рубежах француженка заробляла коло штрафу, в результаті чого опинилась п’ятою. Довелось вмикати максимальну швидкість і влучність у вирішальній стійці, завдяки чому лідер Кубка світу повернулась на подіум і зберегла хоча б 31-очкову перевагу в загальному заліку над Еберг.

Найкраща з українок Юлія Джима впродовж трьох з чотирьох рубежів трималась приблизно на межі потрапляння у другий десяток – там, де завершила спринт. Однак вирішальна стійка стала катастрофою — три штрафних кола та підсумок 35-те місце.

Дар’я Блашко після четвертого рубежу вийшла на дистанцію у заліковій зоні, маючи 12 секунд запасу перед найближчою переслідувачкою, але на фініші залишилась лише 43-ю. Ще через позицію фінішувала Анастасія Меркушина.

Відомий норвезький спортсмен Йоганнес Бо першим прийшов до фінішу на етапі чемпіонату світу з біатлону у Поклюці. Лідер Кубка світу набагато випередив найближчих суперників.