Йоганнес Бо здобув перемогу у спринті на ЧС з біатлону: яке місце посів найкращий з українців

Йоганнес Бо здобув перемогу у спринті на ЧС з біатлону
Весь п'єдестал зайняли біатлоністи з Норвегії

Відомий норвезький спортсмен Йоганнес Бо першим прийшов до фінішу на етапі чемпіонату світу з біатлону у Поклюці. Лідер Кубка світу набагато випередив найближчих суперників.

Українські біатлоністи не зуміли нав'язати конкуренцію спортсменам з інших країн, повідомляє Новини.LIVE.

У п'ятницю, 6 січня, 29-річний Йоханнес Бе допустив один промах на перегонах в спринті на етапі Кубка світу в словенській Поклюці. Попри це, він на 48 секунд випередив свого рідного брата Тар'є Бо. Третім до фінішу прийшов ще один норвезький біатлоніст Стурла Холм Легрейд.

Йоханнес Бе

Артем Тищенко показав найкращий результат у складі збірної України з біатлону. Він опинився на 30-й позиції. Це перші для Тищенка перегони на Кубку світу. Крім нього з українців у переслідуванні візьме участь Богдан Цимбал (59-е місце). Антон Дудченко на старт не вийшов через хворобу, хоча увійшов у стартову заявку. Тарас Лесюк показав 68-й результат, Руслан Ткаленко став 80-м.

Кубок світу з біатлону, четвертий етап

Поклюка, Словенія

Спринт, чоловіки

• Йоганнес Бо (Норвегія) — 23.55,9 (1+0)
  • Тар'єй Бо (Норвегія) — 48,1 (0+0)
  • Стурла Легрейд (Норвегія) — 55,6 (1+0)
  • Бенедикт Долль (Німеччина) — 1.03,3 (0+1)
  • Міхал Крчмарж (Чехія) — 1.03,9 (0+0)
  • Томмазо Джакомель (Італія) — 1.09,5 (0+2)

30. Артем Тищенко (Україна) — 2.18,9 (0+0)

59. Богдан Цимбал (Україна) — 3.16,5 (1+1)

68. Тарас Лесюк (Україна) — 3.35,4 (1+2)

80. Руслан Ткаленко (Україна) — 4.15,5 (2+2)

Нагадаємо, збірна України з біатлону втратила досвідчену спортсменку перед важливим виступом. Біатлоністка Олена Білосюк не виступить у спринтерських перегонах на четвертому етапі Кубка світу з біатлону у Поклюці.