Еннер Валенсія став героєм матчу ЧС-2022 проти збірної Нідерландів

Програма другого туру у групі "А" на чемпіонаті світу в Катарі продовжилась перемогою Сенегалу над Катаром — 1:3 та завершилася протистоянням збірних Нідерландів та Еквадору. Підопічні Луї Ван Гааля втратили перемогу над командою з Північної Америки.

Подробиці матчу в матеріалі порталу Новини.LIVE.

Нідерланди: Нопперт — Думфріс, Тімбер, ван Дейк, Аке, Блінд — Копмейнерс (де Рон, 79), Ф. де Йонг, Классен (Бергейс, 69) — Бергвейн (Депай, 46), Гакпо (Вегхорст, 80).

Еквадор: Галіндес — Анхело Пресіадо, Поросо, Торрес, Інкап’є, Еступіньян — Плата (Ібарра, 90), Мендес, Кайседо, Естрада (Сармієнто, 74) — Валенсія (Родрігес, 90).

Попередження: Мендес

Нідерланди швидко вийшли вперед. На 6-й хвилині Классен залишив м'яч для Гакпо, а той потужно пробив у ближній кут. Збірна Еквадору додала в другий частині першого тайму. Спочатку дриблінг Валенсії на лівому фланзі штрафного завершився пострілом зі входу до штрафного під ближню стійку.

А на першій компенсованій хвилині гол еквадорців було скасовано. Поросо стояв перед голкіпером перед дотиком Еступіньяна, коли той підставив ногу під постріл партнера з відскоку від подачі з кутового на правому фланзі.

Але на початку другого тайму Валенсія все ж зробив своє діло. Нопперт перед собою парирував постріл від Еступіньяна з лівого флангу штрафного, після помилки Тімбера на власній половині, а Валенсія добив відскок.

На 59-й хвилині Еквадор міг вийти вперед. Дриблінг на правому фланзі від Пресіадо завершився прострілом на Валенсію, який пробив у захисника, а з відскоку Плата вгатив у поперечину.

У час, який лишився майже не було небезпечних моментів. Лише голландець Нопперт влучив у Родрігеса, який атакував його в центрі штрафного.

Несподівана перемога Саудівської Аравії над Ліонелем Мессі та Аргентиною стала ще трагічним моментом для одного з лідерів команди. Воротар андердогів Мухаммед Аль-Овайс на останніх хвилинах матчу завдав своєму партнерові по команді Ясіру Аль-Шахрані страшну травму.