"Франції пощастило": Дешам прокоментував перемогу над Марокко у півфіналі ЧС-2022

Дідьє Дешам розповів, що допомогло збірній Франції вийти у фінал ЧС-2022

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поділився враженнями про перемоги своєї команди над Марокко (2:0) у другому півфіналі Кубка Світу у Катарі.

Французи стали другим фіналістом турніру, нагадує сайт журналіста Джанлукі Ді Марціо.

Дідьє Дешам нервував протягом всього півфінального поєдинку проти збірної Марокко. Його підопічні швидко відкрили рахунок у матчі, але неодноразово були близькі до того, щоб пропустити гол у відповідь.

Впевненість французів

В одному з епізодів наприкінці першого тайму французів врятувала штанга воріт Уго Льоріса. На початку другої половини зустрічі та приблизно до 62-ї хвилини марокканці домінували на полі та створили кілька моментів біля воріт "триколірних", але так і не зуміли забити м'яч. Лише після цього Коло Муані, що вийшов на заміну, зняв питання про переможця протистояння.

"Дуже складний матч для збірної Франції. У мене склалося враження, що це був фінал Кубка Світу, хоч це й не так. Нам довелося непросто, але команда продемонструвала характер та здобула перемогу.

Я відчуваю гордість за своїх хлопців, мене переповнюють емоції. Ми зробили важливий крок на шляху до титулу. Залишився ще один. Ми разом уже місяць, це ніколи не буває легко, нам теж щастило, але мої гравці були винагороджені. Зробимо все можливе, щоб виграти у неділю", — пообіцяв Дідьє Дешам.

Нагадаємо, найкращим футболістом другого півфіналу на Кубку Світу в Катарі був визнаний Антуан Грізманн. Лідер за кількістю результативних передач на турнірі провів черговий неймовірний матч і допоміг своїй команді здобути перемогу.