Гаррі Кейн встановив унікальний рекорд англійського футболу: про що йдеться

Гаррі Кейн встановив унікальний рекорд англійського футболу

Лідер англійського "Тоттенгема" Гаррі Кейн забив черговий гол в англійській Прем'єр-лізі та встановив новий особистий рекорд. Результативний форвард вписав своє ім'я до історії англійського футболу.

Кейн врятував лондонську команду від поразки у матчі 17-го туру АПЛ проти "Брентфорда", повідомляє Opta.

29-річний Гаррі Кейн встановив рекорд за кількістю голів у Boxing Day — на його рахунку 10 забитих м'ячів. Традиційне британське свято "День подарунків" відзначають 26 грудня, але футболісти в цю дату часто грають матчі. Уболівальники до меж заповнюють стадіони цього дня, поспішаючи насолодитися святковим футболом.

Харрі Кейн

Ніхто в історії "Дня подарунків" не забивав в англійській Прем'єр-лізі більше голів ніж Гаррі Кейн. Він зумів відзначитися у всіх семи матчах 26 грудня, в яких брав участь.

Підопічні Антоніо Конте у матчі з "Брентфордом" поступалися з рахунком 0:2 на 65-й хвилині поєдинку, проте зуміли уникнути поразки. Завдяки цій нічиїй "Тоттенгем" набрав 30 очок і піднявся на четверте місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, Гаррі Кейн тільки-но недавно повернувся з чемпіонату світу в Катарі, де збірна Англії дійшла до чвертьфіналу. Підопічні Гарета Саутгейта поступилися французам з рахунком 1:2, а сам Кейн не забив у тій зустрічі один із пенальті, призначених у ворота його одноклубника Уго Льоріса.