Де і коли дивитись матч 1/4 ЧС-2022 Марокко — Португалія: що чекає на Роналду

Де і коли дивитись матч 1/4 ЧС-2022 Марокко — Португалія

У третьому чвертьфіналі на чемпіонаті світу у Катарі зустрінуться збірні Марокко та Португалії. Одна з команд щаслива опинитись на цій стадії Мундіалю, друга мріє про перемогу на турнірі.

Підопічні Фернанду Сантуша є беззаперечними фаворитами поєдинку, повідомляє портал Новини.LIVE.

У суботу, 10 грудня, збірні Марокко та Португалії вийдуть на поле стадіону "Аль-Тумама" у Досі. Початок протистояння запланований на 17:00 за київським часом. Головним арбітром зустрічі призначено 40-річного аргентинця Факундо Тельо.

Вболівальники з України за наявності світла та інтернету зможуть переглянути цей поєдинок у прямому ефірі на регіональних телеканалах "Суспільне", на сайті "Суспільне Спорт", а також у відеосервісі MEGOGO. Якщо вболівальники не зможуть переглянути матч через відсутність світла, аудіо трансляція поєдинків ЧС-2022 доступна на хвилях "Радіо "Промінь".

Марокко — Португалія: анонс матчу 1/4 Кубка Світу

На команду Валіда Реграги у чвертьфіналі чемпіонату світу могли чекати лише найвідданіші вболівальники. Але потенціал цієї команди було видно ще на Кубку африканських націй-2021, де вона теж дійшла до стадії 1/4. У тому поєдинку марокканці першими повели у рахунку проти Єгипту (Буфаль реалізував пенальті), але потім пропустили два голи. "Фараони" забили вирішальний м'яч в овертаймі, тож до серії пенальті на щастя для них справа не дійшла.

А ось іспанці у 1/8 Кубка Світу-2022 так і не зуміли "пробити" голкіпера "Севільї" Боно. Ні в основний час, ні компенсований, ні в серії пенальті. Він взяв два удари "з точки", а Сарабія пробив у штангу. Марокко не пропустила жодного гола у матчах із Бельгією, Хорватією та Іспанією. Вона залишається єдиною збірною, яка не програла на ЧС-2022 жодного матчу. І може стати першою африканською командою у півфіналі Кубка Світу.

Своєю чергою, збірна Португалії на цьому Мундіалі приємно здивувала. Ця команда довела, що вміє грати як у прагматичний, так і атакувальний футбол. "Європейські бразильці" зіграли найкраще у чвертьфіналі Кубка Світу, розгромивши Швейцарію з рахунком 6:1.

Друге приємне здивування — поведінка головного тренера команди Фернанду Сантуша. Його давно критикували за відсутність нових ідей, бажання "плисти за течією". Але досвідчений наставник узяв та посадив на лаву запасних Кріштіану Роналду — лідера, легенду, футболіста з найбільшою кількістю матчів та голів в історії збірних. Ба більше того молодий Гонсалу Рамуш, який вийшов замість ветерана, відразу ж забив три голи й зробив результативну передачу. Навряд склад збірної Португалії зміниться на гру з Марокко.

У своїй історії ці збірні зустрічалися лише двічі, обидва рази це відбувалося на чемпіонатах світу. 1986-го року "Атлаські леви" перемогли з рахунком 3:1. На ЧС-2022 вже перемогла Португалія з рахунком 1:0.

Нагадаємо, прогнози вболівальників та експертів щодо майбутнього чемпіона світу-2022 розділилися. Однак багато хто вважає, що трофей над головою підніме або Ліонель Мессі, або Кріштіану Роналду.