Голи від Мудрика і Довбика: огляд матчу "Дніпро-1" — "Шахтар"

Дніпро-1 - Шахтар - як пройшов центральний матч сезону УПЛ

У суботу, 19 листопада, на ужгородському стадіоні "Авангард" відбувся футбольний поєдинок між командами "Шахтар" і "Дніпро-1". Матч закінчився впевненою перемогою "Дніпро-1" із рахунком 2:1.

Новини.LIVE розповідає, як минула зустріч команд.

На старті зустрічі суперники не поступались один одному в активності. "Дніпро-1" виглядав навіть дещо краще, однак на 17-й хвилині саме "жовто-чорні" пропустили гол. Забив у ворота "Дніпра"-1 Мудрик, який прийняв пас від Бондаренка й прорвався лівим флангом до лінії штрафного.

Втім, вже через чотири хвилини підопічні Олександра Кучера зрівняли рахунок. У ворота "Шахтаря" забив Довбик, який отримав передачу від Адамюка. Перший тайм закінчився рахунком 1:1.

Другий етап поєдинку футболісти "Шахтаря" почали активніше, однак вже за сім хвилин після відновлення гри Довбик отримав передачу від Піхальонка й потужно пробив з-за меж карного майданчика, чим вивів свою команду уперед.

"Шахтар" намагався зрівняти рахунок: вже на 65-й хвилині Мудрик увірвався на лівий край штрафного пробив низом, однак Валеф відбив. Спробу забити робив на 68-й хвилині й Криськів, але голкіпер витягнув і тут.

Матч завершився невеликою сенсацією: "Дніпро-1" відібрав очки в "Шахтаря" й став зимовим чемпіоном України.

Нагадаємо, лідер донецької команди Михайло Мудрик все ще хоче змінити клуб. Це може статися вже у січні наступного року, але проти "Дніпра-1" півзахисник точно зможе зіграти.

Раніше батьки Мудрика розповіли про головну мрію сина у футболі. Виявляється, Михайло мріє повторити досягнення Андрія Шевченка та здобути "Золотий м'яч".