Японія знову здивувала на Кубку Світу у Катарі: рахунок матчу проти Коста-Рики

Збірна Японії не змогла обіграти Коста-Рику на ЧС-2022

На чемпіонаті світу у Катарі відбувся поєдинок другого туру групового етапу у квартеті "Є", в якому збірна Японії не змогла обіграти національну команду Коста-Рики.

Підопічні Хадзіме Моріясу пропустили гол наприкінці матчу, повідомляє портал Новини.LIVE.

Японія — Коста-Рика — 0:1 (0:0)

Гол: Фуллер, 81

Японія: Гонда — Ямане (Мітома, 62), Ітакура, Йосіда, Нагатомо (Асано, 46) — Ендо, Моріта — Доан (Дзюне Іто, 67), Камада, Сома (Мінаміно, 82) — Уеда (Хірокі Іто, 46).

Тренер: Хадзіме Моріясу.

Коста-Рика: Навас — Овьєдо, Кальво, Вастон, Дуарте, Фуллер — Кемпбелл (Чікон, 90+5), Техеда, Борхес (Салас, 89), Торрес (Агілера, 65) — Контрерас (Беннете, 65).

Тренер: Луїс Суарес.

Суперники по-різному провели перші поєдинки на турнірі. Японці несподівано обіграли збірну Німеччини з рахунком 2:1, хоча довгий час поступалися рахунком. Костариканці з розгромним рахунком 0:7 поступилися іспанцям.

Японія — Коста-Рика

"Самураї" в цьому поєдинку могли оформити вихід у плей-офф, треба було лише перемогти команду, яка здавалася аутсайдером групи. Але натомість у квартеті з'явилася інтрига.

Японці з перших хвилин матчу заволоділи ініціативою, проте до ударів по воротах Кейлора Наваса справа майже не доходила. Моментів у першому таймі взагалі практично не було. Темп виявився невисоким, а незадовго до перерви "лос тікос" зуміли перехопити ініціативу.

Рахунок міг змінитися на 47-й хвилині, коли Моріта чудовим ударом із середньої дистанції перевірив реакцію Наваса. Кейлор перевів м'яч через поперечину. "Самураї" повернули собі ініціативу, але знову не змогли цим скористатися.

На 74-й хвилині під час контратаки костариканців Вастон впав у штрафному майданчику збірної Японії після контакту з Уедою. Рефері не став призначати пенальті. Підопічні Морітясу проігнорували цей "дзвінок" та незабаром пропустили гол. Костариканці виграли підбір, Техеда відпасував до штрафного майданчика, де Фуллер пробив на виконання у дальню "дев'ятку". Воротар дістався м'яча кінчиками пальців, але не зумів врятувати свою команду, 0:1.

Після трьох зіграних у групі поєдинків три збірні набрали по три очки. Якщо пізніше ввечері Іспанія виграє у Німеччини, шанси Бундестім потрапити до плей-офф помітно знизяться.

Нагадаємо, ми підготували цікавий гід з Кубка Світу-2022. У ньому можна дізнатися не лише багато цікавого про Катар, а й ознайомитися з перспективами команд у кожній із груп.