Камерун не дозволив виграти Сербії: дивовижний матч ЧС-2022

Збірні Камеруну та Сербії забили у матчі ЧС-2022 шість голів

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 у Катарі збірна Камеруну протистояла Сербії. Команда Драгана Стойковича була фаворитом цього матчу, але їй довелося докласти зусиль, щоб перемогти.

Камерунці першими відкрили рахунок у матчі, після чого пропустили шанс подвоїти перевагу, повідомляє портал Новини.LIVE.

Камерун — Сербія — 3:3 (1:2)

Голи: Кастелетто, 29; Абубакар, 64; Шупо-Мотінг, 66 — Павлович, 45 +1; Мілінкович-Савич, 45+3; Митровіч, 53.

Камерун: Епассі — Фай, Кастеллетто, Н'Кулу, Толо — Ангісса (Ум Гуе, 81), Онгла (Абубакар, 55), Кунде (Ондуа, 67) — Мбемо (Н'Куду, 81), Шупо-Мотінг, Екамбі (Басогог, 67).

Тренер: Рігоберт Сонг.

Сербія: Ваня Мілінкович-Савіч — Павлович (Стефан Митрович, 56), Велькович (Бабіч, 78), Міленкович — Костич (Джуричич, 90+2), Лукич, Максимович, Живкович (Радоньїч, 78) — Сергій Мілінкович-Савич, 79), Тадіч — Олександр Митрович.

Тренер: Драган Стойкович.

Збірна Камеруну давно забула про те, як перемагати суперника на полі. Ще до старту ЧС-2022 "невгамовні леви" здавалися аутсайдером свого квартету, і хід турніру це підтверджує. А перед матчем із Сербією команду свідомо послабив головний тренер. Він посварився з основним воротарем Андре Онана, який представляє міланський "Інтер", та прибрав його зі складу. У ворота став Девіс Епассі, який виступає в Саудівській Аравії. Це футболіст зовсім іншого класу.

Проте саме камерунці з перших хвилин поєдинку заволодіти ініціативою. Наприкінці пів години поєдинку африканська команда отримала право на кутовий. Виникнув навіс у центр, де Н'Кулу головою скинув м'яч у район дальньої штанги. Захиснику Кастеллетто залишалося не промахнутися з кількох метрів, 1:0. Незабаром П'єр Кунде (не плутайте із захисником збірної Франції Жюлем Кунде) втратив нагоду для того, щоб забити сербам другий м'яч.

Камерун - Сербія

Команда Стойковича поступово перехопила ініціативу. Камерунцям стало важко, і вони не витримали вже у компенсований до першого тайму час. Тадіч навісив зі штрафного до воріт "невгамовних левів", де Павлович спокійно головою відправив м'яч у сітку, 1:1. Цього сербам здалося мало, і за кілька хвилин вони повели в рахунку. Ангісса помилився біля своєї брами, м'яч дістався Мілінковичу-Савичу. Відбувся хвиський удар низом метрів із двадцяти, і Епассі пропустив м'яч під лівою рукою, 1:2. Онана напевно врятував би Камерун у цій ситуації.

Серби розпочали другий тайм так, ніби й не було перерви. Вже на 53-й хвилині їхнє перепасування біля чужого штрафного майданчика закінчилося передачею Живковича на Митровича, який не промахнувся з гарної позиції, 1:3.

Здавалося, що Камерун опинився за крок від розгрому. Але африканці прийшли до тями й знову перехопили ініціативу. Спочатку Кастеллетто навісом зі своєї половини поля кинув у прорив Абубакара, який втік до сербського штрафного майданчика і технічно пробив повз голкіпера, 2:3. Рефері ледь не відзначив гол через офсайд, але все ж таки зарахував взяття воріт.

Через кілька хвилин Абубакар відкрився на правому фланзі, прорвався з м'ячем до штрафного майданчика і прострілив на Шупо-Мотинга. Відбувся удар у дотик, рахунок став рівним, 3:3. І це був справедливий підсумок яскравого протистояння двох команд, які грали на перемогу, але не уникнули помилок в обороні. Суперники набрали по одному очку і не втратили шансу на вихід у плей-офф ЧС-2022.

Нагадаємо, за звання "Кращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо їхні прізвища — скоро вони будуть у всіх на слуху.