Хорвати не дозволили Канаді створити сенсацію на ЧС-2022: рахунок матчу

Канада забила Хорватії, але не змогла виграти — результат матчу ЧС-2022

У групі "F" на чемпіонаті світу у Катарі відбулося протистояння Хорватії та Канади. Інтрига зберігалася до фінальних хвилин, уболівальникам не довелося нудьгувати на цьому матчі.

Суперники створили велику кількість небезпечних моментів біля воріт один одного, повідомляє портал Новини.LIVE.

Канадці програли перший поєдинок бельгійцям з рахунком 0:1, хоча перевершили "червоних дияволів" у комбінаційному, атакувальному футболі. Хорватія не зуміла зламати опір Марокко, з яким зіграла внічию без голів. Обом суперникам у поєдинку другого туру потрібна була перемога.

Хорватія — Канада: статистика матчу

Хорватія — Канада — 4:1 (2:1)

Голи: Крамарич, 36; Лівая, 44; Крамарич, 70; Маєр, 90+3 — Девіс, 2

Хорватія: Лівакович — Юранович, Ловрен, Гвардіол, Соса — Модріч (Пашаліч, 86), Брозович, Ковачич (Маєр, 90+3) — Лівайя (Петкович, 60), Крамарич (Влашич, 72), Перішич (Оршич, 86).

Тренер: Златко Даліч

Канада: Борян — Міллер, Віторія, Джонстон — Девіс, Еустакіу (Коне, 46), Хатчінсон (Адекугбе, 72), Лар'ї (Хойлетт, 62) — Девід (Кавальіні, 72), Ларін (Осоріо, 46), Бьюкенан.

Тренер: Джон Хердман.

Поєдинок цих команд очікувався з великою цікавістю, і на те було багато причин. Канадці залишили гарне враження у матчі з бельгійцями, а хорвати поки що залишаються чинними чемпіонами світу. Великий резонанс викликали слова наставника "кленових", який пообіцяв, що його підопічні обов'язково обіграють "шашкових".

Хорватія — Канада.

У результаті Златко Даліч на передматчевій пресконференції за хвилину вжив слово "повага" десяток разів. До того ж слова Джона Хердмана підготували до протистояння і хорватів, і канадців.

Саме "кленові" зуміли забити швидкий гол у цьому матчі. Перша атака збірної Канади почалася вибиванням м'яча воротарем на половину поля хорватів. Ларін виграв боротьбу і перевів на Бьюкенана, який з правого флангу навісив точно на голову Девіса. Альфонсо виправився за промах у минулому поєдинку і не схибив, 0:1.

На честь хорватів, вони розлютилися і зуміли провчити зухвалого суперника. Спочатку Лівайя не зумів переграти Боряна, потім гол Крамарича не зарахували через офсайд у того ж Ліваї. Натомість на 36-й хвилині Крамарич отримав м'яч від Перішича та ефектно пробив у кут воріт збірної Канади, 1:1. Усього через вісім хвилин Юранович обігрався з Крамаричем на правому фланзі, змістився в центр і відпасував на Лівайю. Відбувся різкий удар низом під штангу, 2:1.

На початку другого тайму канадці спробували відігратися, але Осоріо не влучив у ворота з вигідної позиції. Незабаром Лівакович врятував свою команду після удару у виконанні Девіда. Біля протилежних воріт хорвати регулярно змушували суперника працювати. Але на 70-й хвилині "кленові" знову пропустили. Крамарич отримав м'яч від Перішича і точно пробив між ніг Хатчінсона у сітку воріт Боряна, 3:1.

Надалі хорвати ще неодноразово могли забити четвертий гол, але в одних випадках канадців рятував воротар, у другому не потрапляли у площину самі "шашкові".

Команда Даліча набрала чотири очки — стільки ж в активі Марокко. У наступному турі відбудеться цікава дуель із Бельгією, яка має три бали. А симпатична Канада втратила шанси на вихід у плей-офф ЧС-2022.

Нагадаємо, ще до старту першості експерти давали прогнози не лише на переможця, а й на футболістів, які можуть здобути титул "Найкращого молодого гравця ЧС-2022".