Кіліан Мбаппе став героєм матчу ЧС-2022 Франція — Данія

Програма другого туру у групі D на чемпіонаті світу в Катарі у суботу 26 листопада закінчилась протистоянням Франції та Данії. Команди обмінялись взяттями воріт.

Подробиці матчу в матеріалі порталу Новини.LIVE.

У першому таймі на полі було не так цікаво, як у другому. Можна згадати лише момент Корнеліуса на 37-й хвилині, коли він потужним пострілом повз ближню стійку завершив передачу Гейб'єрга до правого флангу штрафного під час контратаки, а також удар Мбаппе на 40-й хвилині. На Дембеле закинули до правого флангу, а той вирізав до центру штрафного, звідки Кіліан пробив на трибуни.

Гол чемпіонів світу назрівав у середині другого тайму. На 56-й постріл Мбаппе із лівого флангу штрафного в ближній верхній кут голкіпер відбив на кутовий, через чотири хвилини Грізманн із закидання до центру штрафного запустив м'яч над воротами, а на 61-й Мбаппе виштовхнув м'яч до лівого флангу штрафного на Тео, а потім відкрився під пас до ближнього кута воротарського та відкрив рахунок в матчі.

Зрівняти рахунок данці зуміли доволі швидко — на 68-й хвилині подачу кутового з правого флангу від Еріксена головою замкнув Крістенсен.

Франція зібралась лише в останній десятихвилинці, моменти були у Чуамені та Рабьо, а вирвати перемогу вийшло на 86-й. Грізманн із правого флангу виконав подачу на дальню стійку, куди набіг Мбаппе — 2:1.

Франція — перша збірна, яка вийшла у плей-офф.