Кіліан Мбаппе вперше у кар'єрі забив п'ять голів в одному матчі: кого розгромив "ПСЖ"

Кіліан Мбаппе вперше у кар'єрі забив п'ять голів в одному матчі
Лідер збірної Франції знаходиться у чудовій формі

Вболівальники французького "ПСЖ" здобули потужний заряд оптимізму під час матчу їхньої команди в 1/16 Кубка Франції. Підопічні Крістоф Галтьє розгромили суперника з рахунком 7:0.

Кіліан Мбаппе у цьому поєдинку забив одразу п'ять голів, повідомляє офіційний сайт "ПСЖ".

24-річний Кіліан Мбаппе допоміг своєму клубу здобути впевнену перемогу над суперником по 1/16 Кубка Франції. "ПСЖ" зіграв із клубом шостого за значимістю дивізіону країни "Пеї де Кассель".

У першому таймі найкращий бомбардир Кубка Світу-2022 записав на свій рахунок три голи всього за 11 хвилин: він забивав на 29-й, 34-й та 40-й хвилинах. При цьому на 33 хвилині Кіліан зробив результативну передачу на Неймара.

Неймар

У другому таймі на Мбаппе зумів відзначитися ще двічі, забивши на 56-й та 79-й хвилинах. Це перший випадок у його кар'єрі, коли француз оформив так званий "пента-трик" — забив п'ять м'ячів в одному поєдинку. До цього найкращим досягненням форварда було чотири голи в матчі.

Чемпіони Франції вийшли до 1/8 фіналу Кубка Франції, де зіграють із "Марселем" Руслана Маліновського, який раніше обіграв "Ренн" з рахунком 1:0. Чинним володарем Кубка Франції є "Нант".

Нагадаємо, аргентинський футболіст Ліонель Мессі досі не ухвалив рішення про своє майбутнє. Вже за кілька місяців він може стати вільним агентом. При цьому в "ПСЖ" впевнені, що клубу вдасться переконати зірку продовжити угоду.