Легкоатлет з Одеської області став переможцем чемпіонату України

20-річний спортсмен з Чорноморська Владислав Шепелєв став переможцем командного чемпіонату України з легкої атлетики, який проходив 29-30 січня в Сумах.

Про це повідомили в прес-службі відділення НОК в Одеській області.

Свій переможний результат в потрійному стрибку спортсмен показав вже в першій спробі -15 м 96 см. Це стало повторенням його особистого рекорду, який був встановлений на початку січня на "Різдвяних іграх". За результатами змагань, Владислав Шепелєв на 30 см випередив Артема Коваленка з Донецької області.

Командний залік

У підсумковому заліку командного чемпіонату країни збірна Одеської області посіла 19 місце серед 24 команд. Медаль Владислава Шепелєва стала єдиною нагородою для 4 членів збірної.

Як нагадали в НОК, минулого року Владислав став чемпіоном країни на відкритому повітрі з результатом 15 м 29 см.