Лідер УПЛ "Дніпро-1" дома переграє аутсайдера: "Чорноморець" залишається на дні

Дніпро-1 дома переграє Чорноморець

Різні полюси зустрілись у матчі 10-го туру УПЛ "Дніпро-1", посідає перше місце, а "Чорноморець" замикає турнірну таблицю. Але обидві команди створили чимало моментів.

Кореспондент Новини.LIVE слідкував за подіями на полі.

У самому початку матчу штанга врятувала моряків. Начебто й простий підхід, але після прострілу Пихальонка Довбик носком тицьнув у бік воріт. На п’ятій хвилині після навісу з кутового Сваток скидав під удар, але захисники "Чорноморця" встигли винести.

Команди перевірили усі каркаси

А от на одинадцятій хвилині вже "Чорноморець" відповів. Після проходу флангом пішов навіс у штрафний "Дніпра-1", Селін виграв повітря, пробив у протихід кіперу, але трохи не влучив. Але відкрили рахунок все ж таки господарі. На 23-й хвилині Пихальонок відзначився після рикошету.

Другий тайм теж розпочався з моментів "Дніпро-1", спочатку двічі бив Назаренко — у воротаря та штангу, аж потім в каркас ще поцілив Довбик. Ще одного разу Довбик перевірив штангу на стійкість на 65-й хвилині.

В чотири рази більше ударів

У "Чорноморця" можна хиба що згадати влучання у поперечину Наумця на 80-й хвилині та пару моментів Гладкого. У підсумку перемога "Дніпр-1" — 1:0. Але різниця у кількості ударів по воротах говорить саме за себе — 16:4, в створ 4:1.

Наступний шанс у команди Григорчука здобути першу перемогу шостого листопада проти "Динамо", дніпряни цього дня зіграють з "Минаєм".