Мбаппе може не зіграти за Францію у чвертьфіналі ЧС-2022: що сталося

Кіліан Мбаппе може не зіграти в 1/4 ЧС-2022

Форвард "ПСЖ" та збірної Франції Кіліан Мбаппе пропустив тренування національної команди. Причиною могла стати травма, одержана в одному з недавніх матчів.

Лідер "триколірних" може пропустити чвертьфінал Кубка Світу, стверджує L'Equipe.

23-річний футболіст збірної Франції Кіліан Мбаппе не з'явився на тренуванні збірної Франції у вівторок, шостого грудня. Інших несподіванок під час цього заняття підопічних Дідьє Дешама не зафіксовано.

Кіліан Мбаппе

Відомо, що замість тренування на полі Кіліан Мбаппе провів відновне заняття у спортивній залі. Кілька днів тому він скаржився на біль у кісточці, який виявився наслідком однієї з травм. Це може стати на заваді французові зіграти в наступному матчі за свою національну команду. У збірній Франції цю ситуацію не прокоментували.

Кіліан Мбаппе є найкращим бомбардиром поточного Кубка Світу. На його рахунку п'ять голів у чотирьох поєдинках. Він претендує на звання найрезультативнішого футболіста Мундіаля, і перепустка одного матчу може завадити французу здобути престижну індивідуальну нагороду.

Збірна Франції зустрінеться у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 із командою Англії. Поєдинок пройде у суботу, 10 грудня. Початок матчу запланований на 21:00 за київським часом.

Нагадаємо, нещодавно Кіліан Мбаппе став рекордсменом збірної Франції. Він виявився першим футболістом "триколірних" в історії команди, якому вдалося забити чотири голи як мінімум на кількох чемпіонатах світу.