На ЧС-2022 черговий скандал: вболівальники освистали гімн Ірану

Скандал на ЧС-2022 — вболівальники освистали гімн Ірану

Програму матчів другого дня чемпіонату світу з футболу у Катарі відкрило протистояння збірних Англії та Ірану. Скандал стався ще до стартового свистка арбітра.

Початок зустрічі запам'ятався поведінкою вболівальників на трибунах, повідомляє портал Новини.LIVE.

У першому матчі групового етапу ЧС-2022 у групі "В" зустрілися збірні Англії та Ірану. Поєдинок розпочався о 15:00 за київським часом на стадіоні імені шейха Халіфи в Ер-Райяні.

Скандал у Катарі

За традицією футболісти обох команд вишикувалися в лінію, щоб почути свої національні гімни. І якщо англійці гордо і голосно співали свій гімн, іранці відреагували на гімн своєї країни без ентузіазму. Ба більше, деякі футболісти його не співали. Як і іранські вболівальники на трибунах, багато з яких освистали гімн Ірану.

Англія - Іран

Цей гімн асоціюється із правлячим режимом Ірану. Якщо під час звучання гімну в країні його не заспівати, то це може загрожувати серйозними неприємностями. Однак багато іранців підтримують народні протести, які вже не перший місяць тривають у країні. Освистування гімну пов'язане саме з цим процесом.

Крім інциденту перед матчем перший тайм матчу Англії проти Ірану запам'ятався травмою голкіпера Алірези Беіранванда, якому знадобилася заміна. Незабаром після цього підопічним Гарета Саутгейта вдалося вийти вперед завдяки зусиллям Джуда Беллінгема, котрий забив гарний гол ударом головою. Незадовго до перерви Букайо Сака подвоїв перевагу англійців. Буквально за дві хвилини Рахім Стерлінг довів справу до розгрому.

Нагадаємо, ми підготували цікавий гід Кубка Світу-2022. У ньому можна дізнатися не лише багато цікавого про Катар, а й ознайомитися з перспективами команд у кожній із груп.

Також пропонує прочитати статтю про головних фаворитів Мундіалю в Катарі. Деякі збірні готові здивувати вболівальників та експертів.

Вболівальники побачать на ЧС-2022 не всіх найкращих футболістів світу. З різних причин турнір пропустять такі гравці, як Ерлінг Холанд, Садіо Мане та багато інших. З них можна скласти окрему збірну, яка б поборолася за золоті медалі Мундіалю.