На ЧС-2022 зіграли збірні США та Уельсу: хто переміг

Збірна США не дотиснула Уельс у матчі ЧС-2022

У матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 у групі "В" збірна США зіграла проти національної команди Уельсу. Експерти вважали, що лише одна з цих команд проб'ється у плей-офф Мундіалю.

Суперники провели поєдинок на високих швидкостях, повідомляє портал Новини LIVE.

У понеділок, 21 листопада, відбулися перші матчі Кубка Світу у групі "В". Англія розгромила Іран із рахунком 6:2 та захопила лідерство у квартеті. Це виявився психологічний тиск на американців та валлійців, яким було небажано втрачати очки.

Статистика матчу США — Уельс

США — Уельс — 1:1 (1:0)

Голи: Веа, 36 - Бейл, 81 (з пенальті)

США: Тернер — Дест (Йедлін, 74), Циммерманн, Рім, Робінсон — Маккенні (Ааронсон, 66), Адамс, Муса (Акоста, 74) — Веа (Морріс, 87), Пулішич — Сарджент (Райт, 74).

Тренер: Грегг Берхалтер.

Уельс: Хеннессі — Мефам, Родон, Б.Девіс — К.Робертс, Ремсі, Ампаду (Моррелл, 90+4), Вілсон (Томас, 90+2), Н.Вільямс (Джонсон, 78) — Бейл, Джеймс (Мур, 46).

Тренер: Роберт Пейдж.

Суперники розпочали поєдинок на високих швидкостях, але досить швидко американці заволоділи ігровою та територіальною перевагою.

Вже на десятій хвилині підопічні Берхалтера могли повести у рахунку. Спочатку Родон після сильної подачі праворуч головою ледь не відправив м'яча у свої ворота — Хеннессі врятував. Через кілька секунд Сарджент небезпечно пробивав головою з гострого кута, але м'яч від штанги залишив межі поля.

Поступово гра набула характеру позиційної боротьби. Уельс демонстрував, що нічия цілком влаштує команду Пейджа. Валлійці "закрилися" на своїй половині поля, але це їм не допомогло. На 36-й хвилині Пулішич розпочала атаку своєї команди по центру, зробив проникаючу передачу низом на хід Тімоті Веа, і син Джорджа Веа з меж штрафного майданчика точно низом пробив повз Хеннессі, 1:0.

Валлійці заграли активніше і навіть заробили право на кілька стандартів біля чужих воріт, але не зуміли швидко відіграти пропущений гол.

Після перерви команда Роберта Пейджа заграла вже активніше, і американцям довелося відбивати одну атаку суперника за іншою. По-справжньому небезпечний момент біля воріт Тернера виник на 66-й хвилині, коли Девіс пробив у падінні головою з-за меж чужого штрафного майданчика, і голкіпер не без проблем перевів м'яч через поперечину. Після розіграшу кутового Мур надіслав м'яч у сантиметрах над воротами збірної США.

А на 80-й хвилині Тім Рим у власному штрафному майданчику в боротьбі за м'яч зіграв у ногу Гарету Бейлу, рефері призначив пенальті у ворота збірної США. А сам постраждалий потужним ударом у правий від себе кут воріт зрівняв рахунок, 1:1.

Поєдинок виявився рівним, суперники були гідні один одного. Шанси на вихід до наступної стадії турніру зберігають обидві команди.

Нагадаємо, ми підготували цікавий гід з Кубка Світу-2022. У ньому можна дізнатися не лише багато цікавого про Катар, а й ознайомитися з перспективами команд у кожній із груп.