На останніх секундах: "Динамо" вирвало перемогу в "Олександрії" завдяки пенальті

Динамо - Олександрія: біло-сині вибороли перемогу на останніх секундах гри

У домашньому матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги футболісти київського "Динамо" вирвали перемогу в "Олександрії" на останніх секундах. Гра завершилась з рахунком 1:0.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції матчу.

Матч, який проходив на НСК "Олімпійський" у Києві, був напруженим. "Динамо" створило багато гольових моментів, але рахунок тримався 0:0 аж до останніх хвилин.

Зірковий вінгер "біло-синіх" Віктор Циганков змарнував найбільше моментів, щоб забити противнику. Так, у першому таймі з метра вдарив м'яч вище воріт, а згодом пробив просто у голкіпера "Олександрії" Олега Білика.

У другому таймі Циганков виходив віч-на-віч за воротарем іншої команди, але забити гол йому не вдалося.

При цьому кіпер "Олександрії" відзначився на полі, часто рятуючи свою команду.

У компенсований час півзахисник "Олександрії" Сергій Рибалка, який раніше грав за "біло-синіх", сфолив проти Дениса Гармаша і заробив пенальті у свої ворота. Арбітр призначив 11-метровий після перегляду відеоповтору (VAR).

Пенальті пробивав Циганков на 90+7. Вінгер поцілив у кут і приніс киянам перемогу.

Перемога дозволила зберегти перевагу "Динамо" над "Шахтарем" в три очки у турнірній таблиці.