Несподіванка на ЧС-2022: Нідерланди та Сенегал здивували вболівальників

Сенегал та Нідерланди неприємно здивували вболівальників на ЧС-2022

У матчі групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Сенегалу зіграла із національною командою Нідерландів. Суперникам дуже важко давалося створення небезпечних моментів біля воріт одне одного.

Обидві команди зіштовхнулися із кадровими проблемами, нагадує портал Новини.LIVE.

У рамках першого туру групового етапу Кубка Світу збірна Сенегалу зіграла проти Нідерландів. Обидві команди налаштовувалися на перемогу, щоб наздогнати Еквадор, який напередодні обіграв Катар та очолив турнірну таблицю групи.

Статистика матчу Сенегал — Нідерланди

Сенегал — Нідерланди - 0:2 (0:0)

Голи: Гакпо, 85; Классен, 90+8

Сенегал: Едуар Менді — Сабалі, Кулібалі, Сіссе, Діалло (Якобс, 62) — Куйяте (Джексон, 74), Нампалі Менді — Діатта (Гуй, 74), Гейє, Сарр — Діа (Дьєнг, 69).

Тренер: Аліу Сіссе.

Нідерланди: Ноперт — Аке, ван Дейк, де Лігт — Блінд, Ф. де Йонг, Бергейс (Классен, 79), Думфріс - Гакпо (де Рон, 90+4) — Янссен (Депай, 62), Бергвейн (Копмейнерс, 79).

Тренер: Луї ван Галь.

Наставники команди Аліу Сіссе та Луї ван Галь не змогли виставити в основному складі головних зірок своїх команд. У "левів теранги" так і не одужав Садіо Мане, який пропустить Кубок Світу. "Помаранчевих" "підвів" Мемфіс Депай, який через травму з'явився у грі лише у другому таймі.

Ці втрати далися взнаки на діях суперників. Футболісти обох команд опинилися у чудовій фізичній формі, але фантазії для створення моментів їм не вистачало. Матч вийшов досить нудним.

Нідерланди — Сенегал

Хоча початок зустрічі виявився перспективним. Де Лігт віддав у штрафний майданчик, Гакпо увірвався на оперативний простір і прострілив у центр, але Бергвейн не дотягнувся до м'яча. У атаці у відповідь Діятта пройшов правим флангом і зробив точний пас на дальню штангу, де Сіссе не дотягнувся до м'яча.

Після цього Сенегал увімкнув максимальний пресинг і не давав супернику конструювати атаки у центрі поля. До середини другого тайму "помаранчеві" не завдали жодного удару в площину воріт Мані. Здавалося, справа йде до нічиєї, але на 85-й хвилині Френкі ле Йонг м'яко навісив у чужий штрафний майданчик, де Гакпо точно пробив головою, 1:0. У атаці у відповідь ледь не зрівняв рахунок Гуй, але воротар Нідерландів врятував свою команду.

На останній компенсованій до матчу хвилині команда ван Галя перехопила м'яч та провела контратаку, яку завершив ударом по воротах Депай. Менді відбив м'яч прямо перед собою і Классен подвоїв перевагу в рахунку своєї команди.

Нідерланди здобули складну перемогу, але наблизилися до виходу до плей-офф Кубка Світу.

За звання "Найкращого бомбардира ЧС-2022" посперечаються не лише зірки першої величини, а й інші гравці, які набули гарної форми. Нагадуємо їхні прізвища — скоро вони будуть у всіх на слуху.