Неймовірна кінцівка та три овертайми: одеська БІПА перемогає Київ-Баскет у драматичному матчі

Одеська БІПА перемогає Київ-Баскет у драматичному матчі

Сезон в український баскетбольній Суперлізі у розпалі, під час львівського бабла відбувся центральний матч туру між одеситами та киянами. Команди грали майже 3 години й лише після третього овертайму перемогу відсвяткувала команда Вадима Пудзирея.

Подробиці зустрічі, а також ситуація в турнірній таблиці в матеріалі Новини.LIVE.

Драматичне видовище, якому могли б позаздрити навіть сценаристи Netflix. Мало хто перед початком сезону очікував, що нова команда з Одеси буде сперечатись за медалі, але БІПА-Одеська область після 11 матчів знаходилась на другій сходинці, а Київ-Баскет на четвертому місці маючи на 2 перемоги менше.

При цьому одеський колектив виграв останні 6 матчів, поступившись лише 29 листопада саме киянам 76:68. Цього разу БІПА йшла на велику перерву за перевагою у 8 очок, але найцікавіше розпочалося у кінцівці, коли столичні наздогнали одеситів — 73:73.

Овертайм за овертаймом

Боротьба в цьому матчі тривала ще 3 овертайми й кожного разу саме кияни відривались вперед, а підопічні Пудзирея наздоганяли суперників, вдало реалізовувавши штрафні кидки. Загалом статистика за цим показником в Одеси становила 63% (23 з 36 влучань з лінії штрафних), а у киян приблизно так само 64% (25 з 39), але головне, що саме одесити влучали у необхідний момент.

Вирішальним став момент за 15 секунд до завершення третього овертайму, коли Шашков відіьрав м’яч у суперника та у відриві 2 очки — 102:101 й дивовижну перемогу відсвяткувала саме Одеса.

Загалом Шашков подарував дуже результативний матч й набрав 29 очок, на другому місці за очками у переможців Рябчук — 18 балів. У суперників 28 очок назбирав Мусієнко.

Дев'ята перемога Дніпра

Також сьогодні Дніпро вдруге в сезоні переміг Старий Луцьк, вигравши з рахунком 66:52. Найкращим у складі переможців став форвард Євген Сорочан, в активі якого 14 очок. Старий Луцьк зазнав 11 поразки в 13 матчах, а Дніпро здобув 9 перемогу за аналогічної кількості зіграних ігор.

Свої наступні матчі в регулярному чемпіонаті команди зіграють після новорічних свят.