Олімпіада-2022: які результати показали українські спортсмени 11 лютого

Олімпіада-2022-які результати показали українські спортсмени 11 лютого

11 лютого на Олімпіаді в Пекіні розіграли сім комплектів нагород. Українці брали участь у шести видах змагань.

Про це повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету.

Біатлон. Спринт, жінки.

Юлія Джима фінішувала восьмою, Анастасія Меркушина посіла 24-е місце, а Ірина Петренко 40-е. Всі українки потрапили в гонку переслідування.

Гірськолижний спорт. Супер-гігант, жінки.

Анастасія Шепиленко стала 37-й.

Лижні гонки. Класична гонка на 15 км, чоловіки.

Українські лижники Олексій Красовський та Руслан Перехода фінішували на 77-й та 78-й позиціях відповідно.

Стрибки з трампліна. Кваліфікація в стрибках з великого трампліна, чоловіки.

Віталій Калініченко та Євген Марусяк стали 42-м і 49-м і пройшли кваліфікацію. Антон Корчук показав 56-й результат і не вийшов до наступного раунду.

Шорт-трек. 500 метрів, чоловіки.

Олег Гандей не зміг кваліфікуватися в 1/4 фіналу.

Скелетон. 3-й і 4-й заїзди.

Українець Владислав Гераскевич посів 18-е місце.

Україну на зимовій Олімпіаді в Пекіні представляють 45 спортсменів у 12 видах спорту. Поки наші олімпійці не піднімалися на п'єдестал.

Більше новин про виступи українців на Олімпіаді

• Українські спортсмени на Олімпіаді-2022 в Пекіні не повинні стояти біля росіян з прапором РФ. Їм також дали інші інструкції поведінки.
  • Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявив, що не чекає багато медалейвід українських спортсменів на Олімпійських іграх. Хоча сподівається, що збірна гідно представить країну.
  • Збірна України з фрістайлуне виступила в командному турнірі на Олімпійських іграх. Справа в тому, що відразу у трьох спортсменів підтверджена хвороба COVID-19.