Передостанній день Паралімпіади-2022: збірна України завоювала три медалі

Паралімпіада-2022 - збірна України завоювала три медалі 12 березня

На передостанньому дні змагань Паралімпіади-2022 змагання проходили у чотирьох дисциплінах - зокрема у лижних перегонах, де змагалися і українські параатлети. Наша команда виборола одну золоту та дві бронзові медалі.

Про це повідомляє Суспільне.

• Олександра Кононова - виборола золоту медаль у лижній гонці на середню дистанцію вільним стилем.
  • Ірина Буй - взяла "бронзу" у тій же дисципліні.
  • Дмитро Суярко - приніс Україні "бронзу" в гонці на середню дистанцію (клас спортсменів із порушенням зору).

Українські паралімпійці вже вибороли 28 медалей: 10 золотих, 10 срібних та 8 бронзових. Команда України - на другому місці в медальному заліку. Випереджає українців лише Китай - 58 медалей.