Прима потрапив у ТОП-10 на етапі Кубка світу з Біатлону у Франції

У суботу, 17 грудня, в рамках етапу Кубка світу з біатлону у французькому Ансі пройшли перегони переслідування у чоловіків. Переможцем став представник Норвегії Стурла Легрейд, а кращий результат серед українців показав Артем Прима.

Українець лише на останній стрільбі припустився промаху, однак і це не завадило йому піднятися в десятку найкращих, при цьому він стартував 18-м. Антон Дудченко за чотири стрільби допустив п'ять промахів, що позначилося на його позиції – погіршив результат на кілька місць. Антон Цимбал, який стартував 44-м, заїхав до зони очок за підсумками перегонів.

Золото виграв норвезький спортсмен Стурла Легрейд завдяки двом промахам Ветлі Шостад Крістіансена. Переможець за чотири вогневі рубежі допустив лише один промах. Підсумковий час у норвежця – 29.44.1. При цьому Крістіансен стартував десятим і зумів піднятися на вісім місць.

Переможець спринту Йоханнес Бе не зумів захистити чемпіонство цього разу, проте без медалі не залишився. Легендарному біатлоністу вдалося виграти бронзову медаль, програвши лідерові понад 35 секунд.